135£ cu sondaje google

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Multi dintre voi ati primit invitatie si nu ati dat curs, asa cum am facut si eu o perioada luna de timp.
Acum 3 luni am decis sa spun da unui sondaj google.

Primul a fost pentru google adoword si reward era de 50£. Am participat si la cateva zile am primit cei 50£. Urmatorul a fost pentru google adsense cu acelasi reward si ultimul tot pentru adsense care l-am facut acum cateva zile si reward de 35£.

Cu 3 sondaje am castigat 135£ in aproximativ 3 luni.
Pentru a avea sanse la cat mai multe sondaje trebuie sa folositi serviciile google si cand sunteti invitat sa acceptati, plus sa bifati ca sunteti dispus sa participati la orice sondaj sau tester facut de google si partenerii sai.

Timpul per sondaje este de la cateva minute pana la o ora si trebuie neaparata sa cunoasteti limba engleza. Nu este contra timp, asa ca puteti folosi google translate pentru a citit si raspunde.

Plata se face prin mastercard si puteti alege un card virtual sau unul real. Cel real are un cost de 2£ pe cand cel virtual este gratis.
Eu am cheltuit mereu banii in 1-3 zile de cand i-am primit pentru a nu comisioane. Cardul virtual se poate folosit peste tot.

Nu este o sursa sigura dar iti poate mari veniturile frumos, daca esti atent. Eu am pierdut cateva sondaje pentru ca am vazut mesajle prea tarziu si atinsese numarul limita de participanti.
 
ce fel de mesaje ai primit, poti da un exemplu, ca eu de cand folosesc serviciile google nu am primit nimic niciodata de la ei, legat de sondaje
 
Acesta este ultimul mesaj
46ed81e264be466d94f10c40adf36e13.png

Si acesta este mesajul cu primirea la bani
dece3204068c4a2f9ff4716d993bf5e4.png
 
ce fel de mesaje ai primit, poti da un exemplu, ca eu de cand folosesc serviciile google nu am primit nimic niciodata de la ei, legat de sondaje
Jur ca n-am auzit sau primit vreodata asa ceva...
Si folosesc servicii google de mai bine de 8 ani si de fiecare data am bifat chestia cu "trimite informatii" :eek:
 
Jur ca n-am auzit sau primit vreodata asa ceva...
Eu am primit mereu dar pana acum 3 luni nu am dat importanta. Au fost multe care le-am pierdut si acum am pus verificare la cont de e-mail al fiecare minut. Cu unul dintre mesaje am incercat sa aplic la o ora si ceva, dar am primit ca sau ocupat locurile.
 
Parca am primit si eu ceva de genul recent, dar nu i-am dat curs. Nu era sa sara in ochi ca e pe bani? Sau incurc si era un sondaj din alta parte si fac confuzie
 
Nu era sa sara in ochi ca e pe bani?
Pai faza cu banii este undeva la final sau pe pagina cu sondajul si spune ceva de genul la majoritatea: Pentru timpul acordat vei primi suma X si nu pentru participarea la sondaj.
 
Loading...
Back
Sus