200 mii de articole plr

Aceeasi, din pacate nu e nimic nou.Dar din ce am vazut, unele nise sunt evergreen, in plus oricat de noi ar fi articolele, tot le trebuie un spin, greu sa gasesti ceva unic pe google.

Ce as fi vrut eu era sa le am pe toate dezarhivate, in format txt sau doc, sa pot cauta direct in google drive o propozitie si sa imi dea fisierele care contin.Dar astea sunt zip-uri, am vrut eu sa fac ceva direct in drive, dar e munca de chinez batran.Probabil o sa le dezarhivez local si le urc pe rand.
O sa mai urc si alte articole, mai am vreo 30-40 mii.
 
Multumesc, cu intarziere, de abia acum am vazut.In drive era mai usor ca poti umbla si de pe mobil, se deschid usor cu google documents, editezi mai tarziu de pe alt device, cam de asta ma agitam, dar trebuie sa prind o zi urata cu laptopul in brate ca sa unzipez tot si sa urc.
Oricum, pentru cine nu stie ce poate sa faca cu articolele astea, uite o idee, eu m-am apucat deja.Articolele sunt din toate categoriile, de la webdesign la retete de gatit/slabit.Cine are nevoie de niste articole pentru site in limba romana, ia articolele, le trece prin google translate, 10 minute maxim editare manuala dupa sunt musai si gata articol unic, Google se bucura.
Merge si in engleza cu un spinner, dar e mai greu sa faci traducere din engleza in engleza decat din engleza in romana, plus web-ul romanesc nu e asa saturat.
 
Loading...
Back
Sus