20GB hosting + domeniu.com free

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Am gasit aceasta oferta pe internet.
Acesa-ti easyname.com
Rezevati un domeniu .com , pe care il adaugam in cosul de cumparaturi + un hosting pt domeniu de 20GB pe care la fel il adaugam in cosul de cumparaturi.
Acuma vom folosi cupoanele urmatoare:
T26G8MPC3 si
HA26GVFW5
Cosul de cumparaturi ar trebui sa fie pe 0.00$.
Trebuie sa treceti un nr de telefon valid pt validare.
Am rezervat domeniu si merge perfect.

Bafta
 
Functioneaza 100% cel putin in momentul ce scriu acest post.
Tocmai am comandat un domeniu si pachet de hostig.
6UB4bys.png


Din panel pentru dovada.
dXm4mFg.png

 
Exista posibilitatea sa setez informatiile detinatorului private ? chiar daca este cu plata ..eu nu am gasit aceasta optiune cand am achizitionat domeniul si nici dupa.. sau macar sa pot transfera domeniul
 
In cos apar 4 produse. In mod normal ar trebui sa ai doar 2 - domeniul si hostul
 
la mine nu a mai mers
E posibil sa nu fi urmat pasii cum trebuie ca totalul de plata vad ca este zero.
Exista posibilitatea sa setez informatiile detinatorului private ?
Mergi la domeniu>contact si bifeaza Hide in WHOIS if possible
sau macar sa pot transfera domeniul
Dupa minim 60 zile se poate trasfera un domeniu, asta daca providerul nu a pus restrictie. De multe ori cele la oferta nu se pot transfera.
 
Am vorbit la telefon cu firma aceasta si mi-a spus ca oferta va fi valabila pana la sfarsitul acestei luni.
Pentru unele extensii gen .sk , adica care nu sunt generale, e posibil sa dureze ceva mai mult inregistrare. Asta din cauza ca respectivii registeri nu au un sistem automat de inregistrare, sau cer date ori se misca mai greu.
Asa ca profitati de oferta acum cat puteti si este valabila.

In caz ca domeniul ales pe o extensie nu a putut fi inregistrat din diferite motive, veti primi mesaj unde puteti alege alt domeniu care este inclus in oferta, adica tot gratis.
Sper sa va ajute aceste info.
 
Eu nu am primit nimic de acest gen. Asa cum am spus mai sus, am vorbit cu ei la telefon. Daca nu reusesc sa inregistreze un domeniu te anunta.
Vezi ca poti activa gratis Private Whois din contul tau.
Domeniu>contact si bifeaza Hide Whois.
 
Am bifat casuta Hide Whois pentru Private Whois insa pe who .is imi arata privat doar sectiunea Billing Contact..restul nu sunt private.
 
Loading...
Back
Sus