Allo by google

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Acum o luna m-am inregistrat la aplicatia Allo by google si astazi mi-a venit notificare ca o pot instala.
La prima vedere pare super ok.
Cu siguranta voi folosi aceasta aplicatie de acum.
Imediat postez si print din app.
Mai multe info aici
https://allo.google.com/

Cred ca curand vom uitam de alte sisteme de chat care sunt acum pe piata.


Screenshot_20160923-170649.png Screenshot_20160923-170649.png Screenshot_20160923-170707.png Screenshot_20160923-170739.png Screenshot_20160923-170824.png
 
Ultima editare:
Personal cred ca mai are de lucrat la ea, este sub messenger de la facebook. Totul apare asa terminat din graba, de fapt chiar apare "Preview edition", pe bara de sus. Au vrut ei sa se dea mari dar nu stiu cat or sa reuseasca sa bata whatapp sau messenger. :)
 
Preview edition
Pai este pentru cei care sau inregistrat, nu e versiunea live sa spun asa.
Eu cred ca va bate pentru ca are multe optiuni si daca te plictisesti nu trebuie sa parasesti aplicatia.
Mie imi place mmult asistentul care e super de treaba. :D
 
Am retestat aplicatia pe telefon si in afara de asistent nu are nimic special, ii lipsesc optiuni de baza cum ar fi apelul video sau audio, esti limitat in sensul ca nu poti trimite sau primi poze sau video insa poti sa trimiti inregistrari audio, nimic nou fata de ce este acum (mess, whatapp). Este o aplicatie simpla si care doar promite insa nu bate deloc sa zic asa "concurenta". Sper sa aiba un update cu mai multe imbunatatiri si abia atunci o sa migrez! :D
 
Loading...
Back
Sus