betit.ro - stiri it, jocuri si review-uri

alin

Member
Registered
Betit.ro este un site care va ofera zilnic informatii din domenii precum internet, mobile, computere, portabile, gadgeturi dar si noutati despre jocuri sau review-uri facute de echipa BetIT. Scriem inca din Mai 2014, de atunci pana acum, am incercat sa oferim informatii de calitate, scriem doar ceea ce consideram ca merita citit. In primul articol scris (Debut betit.ro) am plecat cu o idee, sa scriu minim un articol zilnic, de peste 300 de cuvinte. Intre timp, numarul de articole a crescut considerabil, au fost zile in care am scris mai multe articole, altele in care nu am scris nimic.

In continuare, betit.ro va insemna o sursa de informare gratuita, asa cum a fost si pana acum. Exista planuri de dezvoltare, ceea ce va face din betit.ro o sursa importanta de informare din domeniile mentionate mai sus, desigur, pe plan national. Altfel spus, o sa continuam treaba conform planului si incercam sa oferim zi de zi, informatii de calitate pe intelesul tuturor.

Adresa web: betit.ro
Facebook betit.ro
Youtube betit.ro

Untitled-51.png
 
Cred ca se poate lucra putin la designs, acum este prea mult alb si spatii goale. Am gasit acum ceva vreme o tema pentru un site ca acesta. Costa 65$, daca imi aduc amintele voi posta numele.
Vad ca in trafic stai bine, articole par a fi ok.
Un sfat: Cand mai postezi pe forumuri despre site tau, nu scrie in titlu numele la domeniu ca vei pierde vizite.
Daca postezi pe un forum care sta mai bine ca site tau, atunci cand cineva cauta numele la site va aparea postarea de acel forum.
Are si o parte buna dar si o partea rea.
 
Site-ul arata foarte bine, tema este interesanta si se poate naviga usor, iar articolele sunt create cu atentie si sunt aranjate in pagina. Logo-ul este foarte interesant, cumva am inteles si numele domeniului.
;)
 
Tema este newsletter parca si e super ok. Am folosit-o si eu.
Tema e frumoasa, mereu mi-a placut, continut unic, interesant. Succes!
Sunt curios ce trafic au astfel de siteuri pe nisa asta. Ca in ultima perioada am vazut ca sunt o tona.
 
Loading...
Back
Sus