Recenzie Bunicul dezlănţuit – Dirty Grandpa (2016)

crystygye

Well-Known Member
Registered
Full Member
Cam rar ma uit la o comedie. Defapt cam rar ma uit la filme. Prefer serialele: nu grabim povestea, fir lung, etc.
In general la filme ma duc lunar de circa 1-2-3-4 ori la cele mai asteptate filme 3D. In rest vad un film acasa rar.

Dar totusi vazusem un film cu Robert De Niro anul trecut, o comedie in care era tatal unei familii mafiote (toti erau sariti) care chiar m-a amuzat. Am zis hai sa incerc totusi Bunicul dezlănţuit ca ma uitam la google analitycs si am vazut ca erau toti disperati sa vada filmul la mine pe site (intradevar cum a aparut primul cam l-am pus si nu il gaseai prin alte parti).

Sincer cred ca a fost una dintre cele mai bune comedii vizionate din ultimii 2 ani. Am ras cu lacrimi ma jur si rar rad asa. Eram singur acasa si cred ca au auzit si vecinii. Robert De Niro si Zac Efron au jucat maxim amandoi. Cand credeam ca gata am ras, si acum voi sta jumatate de ora pana la urmatoarea gluma..ma inselam. Una dupa alta, una dupa alta. Am ras tot filmul si sincer recomand la toata lumea.

O comedie de nota 10 in opinia mea!

Daca tot se ofera si un link catre film pentru vizionare, il ofer pe cel al meu:
http://www.portalultautv.ro/bunicul-dezlantuit-dirty-grandpa-2016/

Dirty%2BGrandpa.jpg
 
Loading...
Back
Sus