Care este moda si ce se poarta in 2015?

Shtrumphu

SEO Expert
Registered
Full Member
Freelancer
SEO Expert
Putin ajutor aici? chiar daca avem putine domnisoare printre membri, poate ma ajutati si pe mine cu moda anului 2015 si ce se poarta. Nu va speriati, nu caut pentru mine, ci vreau sa vad cum sta treaba, vad ca unele site-uri se cam contrazic, ba am vazut ca de exemplu rochiile cu trena, sau rochii lungi cu dantela sunt la moda anul acesta, ba in culori vii, sau cu look de mireasa, ba patratele/carouri. Ma intereseaza in special ce rochii sunt la moda in 2015 si ce se poarta in functie de ocazie.
 
Strumphi sory ca-ti spun dar nu mai exista moda de ceva ani sau cel putin din ceea ce stiu si ceea ce practic .Toata lumea isi scoate vechiturile de la naftalina si de multe ori prinde si apoi incep toti sa caute ceva asemanator , ceva de genul asta a devenit moda .Dar daca tu cauti pentru a pune pe un site ca sa ai parte de ceva vanzari si e doar de domeniu rochii sigur pentru mers la o petrecere anul acesta se v-a promova ceva lung insa simple si culori vii , de vara din ceea ce vad din cataloagele primite de afara o sa fie totul tarcat si fustitele cat mai scurte iar spre toamna totul v-a fi in ton cu natura si din ceea ce se promoveaza poti avea succes si la patrate , buline , si alte formate dar si la culori de toamna simple .
Insa nu o sa ma surprinda in nici-un caz daca ai sa ai vanzari enorme la lucruri care de fapt se purtau acum cinci ani pentru ca dupa cum spuneam mai sus pe Romania nu mai exista Moda ci totul e la discretia noastra si la ce dorim sa promovam , daca atrage ochiul si pretul e ok atunci cu siguranta v-a fi cumparat , sper sa fi fost de ajutor .
 
De obicei si la imbracaminte si la freza moda o da vedetele in general care apar la televizor, indiferent ca sunt locale sau internationale, in fiecare zi vad cate o clona" de vedeta prin oras, eu sincer nu dau importanta modei, ma imbrac comod si ce imi place mie, cat mai simplu.
 
Loading...
Back
Sus