Carla's Dreams - Imperfect

b0d0

Un Nimeni Celebru ...
Registered
Full Member
Carla’s Dreams lanseaza noul single Imperfect, compus si produs de baieti impreuna cu Alex Cotoi, lansat la casa de discuri Global Records. Piesa apare direct cu un videoclip cu trei povesti diferite de dragoste sau prietenie.
Videoclipului piesei Imperfect a fost filmat in Bucuresti in regia lui Roman Burlaca, DoP George Secrieru, echipa BR Films. Mesajul piesei ajunge la fiecare dintre noi: oricat am fi de imperfecti, avem sufletul pereche undeva in aceasta lume si ne gasim jumatatea, iar iubirea adevarata trebuie sa invinga in fata prejudecatilor pe care societatea le creeaza.
“Pentru ca va iubim, pentru ca sunteti alaturi de noi. Multumim! V-am cuprins”, au spus cei de la Carla’s Dreams, extrem de recunoscatori fanilor pentru toata sustinerea de pana acum.
Carla’s Dreams se bucura de un succes neasteptat, dar meritat, datorita reusitelor din ultima perioada a tuturor pieselor lansate. Cele mai recente single-uri “Acele”, “Te Rog” si “Sub pielea mea”, au peste 100 de milioane de vizualizari pe YouTube si locul 1 pe radio si TV in Romania, concerte in toata tara si recunoastere internationala. Piesa “Sub pielea mea #eroina” a cucerit radiourile din Rusia, Franta, dar si India, China. Acum este pe locul 1 pe radiourile din Rusia, unde Carla’s Dreams au fost in turneu de promo impreuna cu Warner Music, casa de discuri din Rusia, la cele mai importante radiouri si televiziuni, pe locul 7 in top Shazam Rusia si pe locul 5 in iTunes Rusia.

A intrat deja pe repeat piesa in playlisturile voastre? Ce parere aveti despre piesa baietilor de la Carla`s Dreams ? Va ajunge un mare hit ca si celelalte piese ?! Ce nota ii dai la videoclipul baietilor ?
Cu siguranta ca multi dintre noi se regasesc in acest videoclip al celor de la Carla`s Dreams ...
 
Loading...
Back
Sus