Cati bani a luat constantanoastra.ro de la Ambasadorul SUA

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
constantanoastra.ro a publicat un interviu la comanda cu Ambasadorul SUA la Bucuresti stimatul domn Hans Klemm.
Daca interviul aparea intr-un ziar central nu dadea prea bine, asa ca a fost publicat pe o publicatie obscura si apoi preluat de marile ziare centrale pentru a da bine la prostime.
De cand si pana unde stimatul domn Hans Klemm are tupeul sa ne spuna pe cine sa votam i n tara noastra. Sa isi tina opiniile personale pentru el, ca Ambasadorul Roman la washington nu iese sa le spuna Americanilor pe cine sa voteze.

Tot interviul este o pura manipulare si daca l-ati citit se vede de la mintea cocosului ca bate spre PSD, ca lumea sa nu0i voteze.
Eu nu inteleg ce a putut PSD sa faca atat de grav incat America sa apeleze la absolut orice metoda pentru ai scoate din scena pollitica. In lista celor prezentati in articol nu se spune nimic de coruptii din PDL, PNL si alte partide ci doar PSD.

A cata oara nu am auzit ca aceste Alegeri sunt foarte Importante pentru Romania si daca nu facem cum se discteaza de la washington, vom arde in focurile iadului. La fel se face referire la mascarada cu colectiv cand a cazut guvernul, unde Marele salvator al romaniei acceptat sa ucida zeci de oamenii pentru asi continua planurile diabolice.

Legat de colectiv, pentru ca sunt sigur ca se gaseste cineva sa ma injure.
Am vazut acum ceva timp o poza pe facebook, o comparatie intrei cei 60 de morti de la Colectiv care sau dus sa bea o berere, sa se drogheze si alte rahaturi si Cei care au murit la Marasesti pentru asi apara Patria.
Pe acestia din urma nu-i mai plange nimeni.

Asa ca ma intreb cam cati bani a primit constantanoastra.ro pentru acest interviu? Un site fara cine stie ce trafic, cu o vechime de sub un an, are interviu cu stimatul domn Hans Klemm, cand alte site mari de stiri fac cerere cu 12 luni inainte pentru acest lucru.

Tare as vrea sa stiu cui aparatine acest site.

O parte din editorii de pe acest site.
5b64b4990d83449099a118eb96becea3.png


Atat pe site cat si pe facebook nu exista date de contactat la site, asa cum au toate site de stiri, chiar si cele mici.
 
Loading...
Back
Sus