JOB Caut content writer

Alex11b

Staff
Membru personal
Administrative
Registered
Sponsor
Full Member
VIP Club
Caut content writer diverse nise,doar continut unic ! Articolele de obicei le scriu eu dar pentru un timp sunt ocupat cu ceva constructii la casa si am nevoie de ajutor.Posibilitate de colaborare nelimitata in caz de seriozitate,de plata nu se va pune problema.Astept oferte aici sau in pm.
 
Dacă oferta ta mai este valabilă te pot ajuta indiferent de nisa(fără a exagera).
 
Dacă oferta ta mai este valabilă te pot ajuta indiferent de nisa(fără a exagera).
Mai colaborez cu cineva de pe forum si sunt f multumit.Nu stiu ce vrei sa spui cu ''fara a exagera'',nu vreau gratis )))platesc pentru articole unice si platesc mult peste medie dar vreau seriozitate.Ti-am lasat pm,lasa-mi un contact ceva in pm si vorbim maine.
 
Ultima editare:
Mai colaborez cu cineva de pe forum si sunt f multumit.Nu stiu ce vrei sa spui cu ''fara a exagera'',nu vreau gratis )))platesc pentru articole unice si platesc mult peste medie dar vreau seriozitate.Ti-am lasat pm,lasa-mi un contact ceva in pm si vorbim maine.
Fără a exagera riferitor la nisa, nu pot cuprinde tot ce doreşte clientul dar îmi creez propriul conţinut folosind diacritice şi corect scris gramatical. Ţi-am răspuns la mesajul adresat prin pm.
 
Loading...
Back
Sus