Caut partener afacere

Renk0

Member
Registered
Banned
Vreau sa creez un site care are o nisa foarte buna o sa prinda 100% , il am creeat tot dar mai trebuie bani pentru host si domeniu care costa in jur de 12 $ eu sunt dispus sa ofer 30 % din bani celui care vrea sa se alature cu mine este un site unde o sa postez eu zilnic ceva care este dat zilnic la televizor si o sa mai tina inca vreo 1/2 ani , cineva are un site pe aceasta nisa si are cam 10000 unci pe zi sunt putine site-uri de genul de asta caut sa facem cat mai rapid ! Cine doreste contact pe skype: leviberlin2 sau aici pe forum
 
Ultima editare:
Mie sincer mi se pare amuzant si ciudat in acelasi timp.
Zici ca ai o idee de site care o sa prinda, dar in acelasi timp esti dispus sa imparti 50/50% cu un partener pentru ca nu ai 15 euro.. really?
 
=)) nu inteleg de ce comentezi daca nu te intereseaza , un partener te ajuta la postat la mai multe + ca e 70% + 30%
si cred ca am gasit pe cineva
 
@Renk0, daca nu te-ai prins, ai postat pe un forum public. Nu am facut offtopic, am fost la subiect, nu trebuie neaparat sa ma abtin daca nu ma intereseaza (sau poate ma intereseaza).
Am zis doar ca mi se pare ciudat. Tu acum esti de genul "Am bani sa-mi cumpar BMW Seria 7, insa nu am bani de benzina, caut partener care sa bage bani de benzina ca sa ne plimbam."
Si data viitoare, fa-te inteles mai bine. Eu din postul tau am inteles ca tu ai nevoie de un partener care sa vina cu bani pentru domeniu si hosting si ca de restul de ocupi tu, si ca imparti castigul 50/50% cu el (intre timp vad ca te-ai razgandit, dai doar 30%: )) )

K54XROh.png
 
"Am bani sa-mi cumpar BMW Seria 7 , insa nu am bani de benzina" =)) nu are absolut nici o legatura cu subiectul meu Daca ai bani de bmw seria 7 stai pe ptc-uri un an si iti cumperi benzina =)))
 
"Am bani sa-mi cumpar BMW Seria 7 , insa nu am bani de benzina" =)) nu are absolut nici o legatura cu subiectul meu Daca ai bani de bmw seria 7 stai pe ptc-uri un an si iti cumperi benzina =)))
Ba, are legatura... Ultimul meu mesaj in topicul asta.

FLeNezN.png

Un site care "prinde 100%" inseamna ca produce, inseamna ca = BANI $$
Acum poate te prinzi de faza cu BMW....

Oricum, bafta cu ce vrei tu sa faci..
 
Loading...
Back
Sus