Ce parere aveti despre automv.ro

Este ok site-ul si mi se pare o idee buna sa te axezi pe aceasta nisa .. insa se incarca cam lent peste 10 secunde o fi hostul de vina? iti sugerez sa treci site-ul prin cloudflare
 
Site-ul arata foarte bine. Imi place scriptul insa presupun ca mananca multe resurse si se incarca extrem de greu. circa 15s la mine ceea ce e iritant :(
 
Site-ul arata foarte bine. Imi place scriptul insa presupun ca mananca multe resurse si se incarca extrem de greu. circa 15s la mine ceea ce e iritant :(
Nu cred ca mananca foarte multe resurse, este mai mult de la hosting si l-am trecut si prin cloudflare cum a zis colegul @Sacalul si de atunci se incarca mult mai greu, acum l-am scos din cloudflare, o sa mai dureze ceva pana isi revine.
Multumesc de feedback
 
Imi place interfata pe care o folosesti, simplitatea de a adauga un anunt, logo-ul si tot ceea ce se vede cu ochiul. Viteza de incarcare nu prea este acceptabila, adica am asteptat cateva secunde bune, intr-un final am zis ca nu merge si inchid fila si fix atunci s-a incarcat. Rezolva problema asta. Succes cu site-ul.
 
Imi place interfata pe care o folosesti, simplitatea de a adauga un anunt, logo-ul si tot ceea ce se vede cu ochiul. Viteza de incarcare nu prea este acceptabila, adica am asteptat cateva secunde bune, intr-un final am zis ca nu merge si inchid fila si fix atunci s-a incarcat. Rezolva problema asta. Succes cu site-ul.
@alin mersi de feedback ... stiu ca am o problema cu load-ul dar nu stiu ce sa mai fac ... o sa incerc sa schimb host-ul
 
Da, e posibil. Unii boti/spiders iti testeaza fisierele pe server si incearca sa iti modifice fisierele (Inclusiv cei de la FB si Google).

Sa imi spui daca cumva se mai schimba.
 
  • Like
Reactions: Pyo
Loading...
Back
Sus