Cine este in spatele partidulpromite.ro

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
In ultimele zile am vazut destule share la acest domeniu si majoritatea erau din partea celor care lucreaza la adevarul sau prietenii lor. Domeniul este cumparat la cateva zile dupa alegeri lucru care face putin suspect totul si nu o zic doar eu cat si altii care se intreaba cine este in spatele acestui site si care le sunt interesele.
b27d2582f00a486ebc7d11859da830da.png

Datele dns la adevarul.ro
7c48be2088b94828b291fa20cfb13435.png

Intr-un comentariu dl. Vlad Epurescu spune ca partidulpromite.ro este un proiect personal si nu are legatura cu Adevarul Holding, insa datele spun altceva.
http://adevarul.ro/blogs/vlad.epurescu
0fa1fe6e060c4a18921ebd6cf6c43df1.png


Pe acelasi server care este hostat partidulpromite.ro se afla si :
Website using this ip : 85.10.198.40
mediasport.ro
europolitics.ro
actualitate.net - o colectie de stiri din mai multe surse
buzera.ro - developer la adevarul https://www.linkedin.com/in/buzera
turismistoric.ro - un ong care nu apare sa fie inregistrat nicaieri

Voi ce parere aveti despre acest site?
Daca chiar se doreste un proiect de incredere, dece nu exista date de contact pe site?
Credeti ca acest proiect poate fi obiectiv sau e facut pentru propaganda politica pro sau contra in functie de cine plateste mai bine?
 
Nu inteleg de ce ii pupi in c*r pe cei de la PSD. Veti vedea ce se alege de Romania in urmatorii 2 ani.
Vezi cazul Olguta Vasilescu ministrul muncii, cazul Carmen Daniela ministrul de interne etc...
 
Nu inteleg de ce ii pupi in c*r pe cei de la PSD
Unde vezi ca`i ****** pe cei de la PSD?
Apoi legat de asta. Daca pana acum nu a functionat nimic, poate ca noua formula comandata de Dragnea va functiona si daca reuseste sa puna in aplicare toate acele reguli com avea cu totii de castigat.
Si in loc sa punem bete in roate toata ziua, mai bine am pune umarul la treaba ca toate acele reguli sa fie implementate.
Crezi ca sunt ok cu cei propusi ?
Au castigat, au promis ceva si va trebui sa acceptati ca ati pierdut si acum tot ce puteti face este sa ajutati daca chiar vreti binele romaniei.
Ma intind iar la vorba.... :D

Plus toata lumea se uita si vede doar ce face PSD cand sunt altii care fac lucruri mult mai grave si sunt slaviti de toata lumea.
 
Stii care este problema Alex ca odata la 4 ani avem puterea sa schimbam ceva si de fiecare data alegem promisiuni si doar atat. De PSD/FSN majoritatea suntem satuii dar se pare ca romanul nu se invata minte niciodata. Bine nici cu PNL nu ne putem lauda sunt aceeasi mereu. Am sperat ca acest guvern de tehnocrati da schimbe ceva, eu cred ca se putea mai mult. De la PSD nu trebuie sa avem prea mari asteptari, pana la urma tot de noi depinde daca vrem sa schimbam ceva in viata noastra!
 
Poti vota ce partid vrei la ora actuala si peste 10 ani va fi la fel...cat timp cei ce urmeaza au ca mentori ...
Iliescu , Tariceanu ,Blaga ,Basescu...etcetc....toti acesti bosorogi au duso bine si pe vremea lui raposatu nu au avut griji si nici no sa aibe.
Cand la putere va veni un partid nou format din oamen tineri...care nu stiu fura ..care apreciaza banul mult sau putin...cu care poti schimba o vorba de la egal la egal nu sa te priveasca de sus...atunci tara va fi pe drumu cel bun.
Acei oameni sunt copii mei ...si copii celor care muncesc afara..care fara suparare dar este alta mentalitate afara..
Cand acesti oameni vor merge in tara vor face ceva.
Referitor la subiect...de mult se stie ca orice ziar,tvradio au favorit cel putin un partid , de ce nu ar avea si adevarul
Stai linistit...fac pariu ca vor aparea mai multe site de genul inTara
 
Ultima editare:
  • Like
Reactions: J.D
Ne-am dus putin de la subiect dar se pare ca orice discutie care se arunca vina la orice pe PSD aduce raspunsuri.
Si ca de fiecare data nu sunt inteles la ce vreau sa spun/exprim. Ce face stanga e rau si ce face drepta e super.

 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus