Cod Like Poza pe Faceook

Aleex

Active Member
Registered
Full Member
Salut, stie cineva vrun cod ceva care sa se poate folosi pe web gen buton de Like pentru o poza ? ma intereseaza sa strang niste like-uri la o poza.

Multumesc.
 
Poti adauga poza emebed in postare daca la asta te referi. Mai sunt niste scripturi care aduc like la poza, dar nu stiu cum se numeste. Daca vrei autolike la poza nu am idee.
 
Da, pe mine ma intereseaza sa strang niste like-uri la niste poze, vreau sa pun un script de clickjacking pe un site, si sa strang like-uri de acolo. Problema este ca nu am un cod direct catre butonul de LIKE cum este la pagina de like.
 
am incercat, si am incercat si cu addmefast, nu merge nici cu unu nici cu altu :)
 
am incercat, si am incercat si cu addmefast, nu merge nici cu unu nici cu altu :)
Daca imi zici ce nu iti functioneaza te ajut eu sa il folosesti pentru anumite lucruri il folosesc si eu cate o data ....functioneaza atat pentru likuri la poza atata tot ca sunt de pe conturi fake 90%
 
La addmefast am bagat acolo link-ul de la postarea si nu primesc nici un like, apoi am incercat sa sterg, acel link, si am bagat din nou si nu ma mai lasa sa il bag ca cica este blocat de ei, si este un link de la o postare de la facebook, in fine, am renuntat la el,
Zilele astea o sa ma apuc eu sa modific un vechi script de al meu, cu care o sa mearga sigur sa il pun cu iframe pe site. si strang mult mai multe like-uri decat cu addmeefast.
Multumesc frumos pentru intentie.
 
La addmefast am bagat acolo link-ul de la postarea si nu primesc nici un like, apoi am incercat sa sterg, acel link, si am bagat din nou si nu ma mai lasa sa il bag ca cica este blocat de ei, si este un link de la o postare de la facebook, in fine, am renuntat la el,
Zilele astea o sa ma apuc eu sa modific un vechi script de al meu, cu care o sa mearga sigur sa il pun cu iframe pe site. si strang mult mai multe like-uri decat cu addmeefast.
Multumesc frumos pentru intentie.
Foloseste hublaa liker, merge bine.
Imi poti lasa un mesaj cu scriptul? Am nevoie sa strang like-uri pentru o pagină.
 
Loading...
Back
Sus