Confirm Facebook

Samy

Active Member
Registered
Full Member
Cum am zis intr-un topic precedent daca reusesc sa fac 5k prieteni fara sa primesc restrictie de la facebook postez metoda pe care am folosito.
Am confirmat 5k in 5 zile.
Aceasta metoda este totul manual testat pe 2 conturi..pentru profile de facebook noi.

Metoda este urmatoarea:
1. Confirmi cereri de prieteni pana cand iti da sa introduci codul de securitate.
2. Dupa ce ti-a aparut sa introduci codul de securitate nu mai confirmi cereri de prieteni 24 de ore.
3. Dupa ce au trecut 24 de ore acuma incepi sa confirmi urmarind urmatori pasi.
Pasii:
Confirmi 10 cereri la urmatorul dai sterge cererea...confirmi 7 dai la urmatorul sterge cererea sa fie cat mai aleatoru incercati sa nu treceti de 10 si cate-o data dai si 2-4 de sterge cererea.
Daca vrei sa confirmi sa zicem 500 de cereri una dupa alta la 40-80 de acepturi dai sterge lista de prieteni la unu sau doi.

EU am reusit sa confirm si 1k unu dupa altu fara sa primesc ceva restrictie de la facebook
Am testa pe 2 conturi unu am ajuns la 5k si cu asta care il testez in prezent is la 2754 de prieteni.

Succes
 
Eu acceptam cam 100 -200 pe zi fara sa imi ceara codul de securitate.
Acum vezi la adaugarea in grupuri la cate iti cere verificare ca asta e foarte important pentru multi.
Ok o sa incerc
Dar imi pare straniu eu pe ambele conturi dupa un anumit nr folosind butonul confirm rapid adica unu dupa altu imi si baga cotul de securitate.
Pe un cont care il folosesc pentru spam in jur de 25 de cereri una dupa alta mio bagat codul de securitate iar dupa un timp ce am continuat mi-a dat bloc timp de 15 zile.
Eu dau cereri de grup 5 pe zi e putin dar macar nu te bolcheaza
Acuma fac un test cu contu nou dupa care revin cu un edit
P.S dupa 80 de cereri trimis una dupa alta mi-a dat mesaju "Se pare că foloseşti această funcţie într-un mod în care nu trebuie utilizată. Te rugăm să o foloseşti mai puţin, altfel este posibil să-ţi fie blocat accesul la ea."
 
Loading...
Back
Sus