Crestere vizite

dafi.

Member
Registered
Full Member
Buna seara, detin un domeniu de filme online de aproximativ 2 luni, in numele domeniului sunt cuvintele "filme online", sunt postate cam 250 de filme, postez si cate 5 filme pe zi, descrierea filmului incerc sa o fac cat mai unicata, dar cele mai multe vizite au fost 50, un sfat cum pot creste? Multumesc.
 
Cumpara backlinkuri pe aceeasi nisa daca gasesti, descrierile sa le faci daca poti peste 300 de cuvinte, iti spun din experienta nu ai idee cat de mult te poate ajuta, incearca sa postezi filme in avans, gen filmul x apare peste 3 luni, tu posteaza-l de acum pe site si cand va aparea pui decat playerul, asta daca vrei sa faci un site de filme doar sa scoti bani si nu te intereseaza foarte mult de el, si daca gasesti linkuri sa cumperi pe alte nise dar site-ul sa aiba da/pa peste 30 eu recomand sa cumperi 1 2 linkuri.
 
pe de alta parte sint deja mii de siteuri de filme si e foarte greu sa ai trafic cind sint deja alte siteuri de filme vechi si cu autoritate si daca nu vii cu ceva nou la siteul tau de filme nu prea ai sanse mari sa te ridici si sa fi cunoscut.
 
nu prea mai este indicat să-ți faci site de genu asta cu extensie .ro, iar cum spunea cataspy eu nu cred ca se merita sa bagi doar trailer adică mno.. omu' când vede ca nu ai decât trailerul a doua oara nu iți mai intra garantat iar prin copy paste nu faci treaba
 
nu prea mai este indicat să-ți faci site de genu asta cu extensie .ro, iar cum spunea cataspy eu nu cred ca se merita sa bagi doar trailer adică mno.. omu' când vede ca nu ai decât trailerul a doua oara nu iți mai intra garantat iar prin copy paste nu faci treaba
eu am mentionat mai sus, daca nu te intereseaza de site si vrei sa faci vizite pui filmul care apare peste 5 luni cu online subtitrat in titlu si gata, dar daca vrei sa faci un proiect bun nu apelezi la astfel de metode. :D
 
Nu stiu daca am voie
Atunci cand link este relavant cu discutia nu este problema daca postezi link catre propriul site sau alta sursa.
Daca postati in prima postare se putea considera ca o metoda de a face un backlink si poate ceva vizite la site. :D
 
Loading...
Back
Sus