Stiri Cum de nu iese nimeni in strada?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Vad cum lumea sare in sus si iese in strada la orice face sau spune PSD si orice alt partid sau persoane politica care este afiliata sau are llegatura cu PSD.
Dar nu vad pe nimeni sa sara in sus, sa iasa in strada, sa tipe online ca este atac la independenta justitie cand Presedintele Romaniei, intervine la Procurorul General al romaniei sa finaliseze mai repede cazul Kovesi-Ghita (parca acesta era in discutie).

Sunt doar curios si as ruga pe cei care ies in strada imediat, dece nu o fac si acum cand presedintele intervine clar in functionarea justitiei in Romania.
 
Stii cand vezi un linsaj mediatic te lasa rece ce face PSD ... de ce spun asta pentru ca sunt satul cum sunt facuti tocanita urmatoarele nume la OTV (cel mai penibil post de stiri din Romania adica RTV ) si la Catrina 3 (Marea televiziune pupincurista a lui Voiculescu -> Antena 3) hai incepem un catalog banal ?
Pai hai sa incepem prin cateva lucruri banale cum e genu meu defapt .
Avem 3 mari "infractori" care vor sau nu ... sunt pe buzele celor care participa la TV doar ca Justitia nu exista ... Ei au distrus cumva undeva in Romania JUSTITIA !
Totul a mers excelent 25 de ani ... dar ca la carte ... Justitia a fost cea care a somat ... Nu au existat dosare penale ale clasei politice ... nu au existat infractori in Parlament ...
Dar vreau sa va arat lista celor 3 care fac rau la femeia asta numita JUSTITIA !
Cu numarul 1 Dacian Ciolos care face ce face si iar e in gura tuturor de la televiziuni cand omul face multe lucruri interesante ah de belea sarma cheftea ce ai facut ma nenea Ciolos ai angajat IT-isti sa faci programe ... Bai nene urat gest din partea ta ... Bai nene meriti tocat ..
Cu numarul 2 pe tricou Laura Codruta care este urmarita precum butelia galbena de ce oare ? Pentru ca vrea sa dea cu aspiratorul prin Balcani pe aici prin romanica ... De ce oare ? Pai sa zic ma nene ... cat si-au batut joc si au furat in tara asta ? 25 de ani ... Nu conteaza cum te cheama daca furi ai o problema intrii in vizor la DNA si aici vine sarmaua cu beleaua ... Cand toata lumea credea ca Blaga scapa vine croseu de la Laura ... poc ... breachin niuz ...
Deci puteti zice orice de Laura Codruta am sa spun doar atat : Sa fie lasata sa termine curatenia .. M-am saturat in tara asta sa fure 80% din clasa politica si sa doarma ... Continuarea aici
 
Dar nu vad pe nimeni sa sara in sus, sa iasa in strada, sa tipe online ca este atac la independenta justitie cand Presedintele Romaniei, intervine la Procurorul General al romaniei sa finaliseze mai repede cazul Kovesi-Ghita (parca acesta era in discutie).
Nu cred ca a gresit nimic cerand acest lucru ... avand in vedere ce turnura a luat acest caz ... Chiar nu vad ca atac !
 
Nu stiu cat de interesant este eu as vrea ca oamenii sa aiba incredere in aceste 3 personalitati . Justitia a fost facuta pentru ei nu pentru noi .. Sunt mandru cu un om ca Dacian Ciolos si pot sa spun ca este omul potrivit pentru aceasta tara ... Stiu ca drumul spre normalitate e greu dar omul asta chiar vrea sa faca ceva .. Intereseaza-te si ai sa gasesti doar lucruri interesante ..
 
Justitia a fost facuta pentru ei nu pentru noi
Stai ca m-ai dat pe spate aici.
eu as vrea ca oamenii sa aiba incredere in aceste 3 personalitati
Ce treaba are cu intrebarea mea?
 
Corect justitia nu a fost facuta pentru oameni
Man sincer nu stiu cum sa raspund sau sa inteleg cele spuse de tine.
Poate altcineva inelege si rog sa raspunda.
 
Loading...
Back
Sus