Cumpar linkuri pentru site adult

cataspy

Active Member
Registered
Full Member
Salutare la toata lumea, dupa cum spune si titlul sunt interesat sa achizitionez linkuri bune pentru un site cu continut adult. Daca este cineva pe aici care detine site personal sau diferite website-uri care au autoritatea "PA" peste 35 este rugat sa lase un reply sau sa ma contacteze in privat. Multumesc!
 
daca nu cumperi backlink de pe un site tot de tip adult risti sa-ti strici toata treaba.
 
Lucode total fals , nu au nici o relevanta asta este o fabula inventata de anumiti seo-isti , Spune-ne ce buget ai pentru link-uri
 
nu au nici o relevanta asta este o fabula inventata de anumiti seo-isti
Spune si mie, ce relevanta vede google daca pe site-ul meu de news non adult vede link catre unul de adult?
Sau cine va vinde un link catre site de adult daca nisa pe site-ul lui este non adult?
Google appreciaza relevanta si daca nu este, poate considera acel backlink ca spam si in final iti face mai mult rau decat bine.
Desi nu este o regula batuta in cuie, este un avantaj mare sa ai backlink pe site-uri din aceiasi nisa sau una apropiata.
 
Lucode total fals , nu au nici o relevanta asta este o fabula inventata de anumiti seo-isti , Spune-ne ce buget ai pentru link-uri
Nu cei care se ocupa si vand servicii SEO spun asta, Google spune asta, de fapt Google spune cam asa, totul trebuie sa fie relevant, in special in backlinks, fie ele interne, fie ele externe. Altfel cine m-ar opri pe mine sa cumpar tone de domenii cu autoritate buna dar fara nici-o relevanta fata de continutul meu?

E posibil sa mearga sa folosesti backlinks care nu au relevanta cu continutul tau, si sa ai rezultate bune o perioada, dar asta pana te marcheaza google ca folosesti spam ca sa faci boost, si in momentul in care esti penalizat, nu te m-ai prea ridici.


Si eu ma ocup cu site-uri de tip adult, si am invatat un lucru simplu, RABDARE, cu 50 backlinks de calitate, dupa 3 luni, un site de tip adult poate trece pragul de 50k unici pe zi daca este facut cum trebuie.
 
Daca ar fi dupa ideea ta , emag , si restul magazinelor , platformelor imense ar trebui sa fie sterse din google , daca te ocupi de site adult cu 50 backlinks si dupa 3 luni ajungi la pragul de 50k inseamna ca esti miliardar in euro , sa iti reamintesc ca detin 162 website-uri de adult din 2010 pana in prezent?
:))) Vorbiti cate unul ca sa nu dormiti.
Link calitativ da trebuie sa fie , ce inseamna daca eu ca si nu stiu site de retete de bucatarie am link aici ? inseamna ca nu este calitatif nu este de nisa deci este degeaba? My friend :) nu ai habar ce vorbesti.
Exact cum spune domnul Google , da baclinck sa fie relevant , daca iti generezi 200 de backlink irelevante da ai o problema , dar daca eu am backlink pe website-uri ok , fara panarame atunci va fi ideal , indiferent de domeniul in care eu activez , dar daca tu reusesti sa aduci pe un site de adult in 3 luni 50.000 unici constant , dragul meu esti noul meu angajat , iti ofer 10.000 euro pe luna doar asa for fun :))))
Ma uitam mai devreme la ActiveSoft , nu ma astept sa stii cine sunt si vazusem pe un website de-al lor link exchange cu auto :) Sa le trimiti si tu un e-mail sa le spui ca nu este bine ce au facut si sa caute doar pe segmentul lor.
 
Ultima editare:
Daca ar fi dupa ideea ta , emag , si restul magazinelor , platformelor imense ar trebui sa fie sterse din google , daca te ocupi de site adult cu 50 backlinks si dupa 3 luni ajungi la pragul de 50k inseamna ca esti miliardar in euro , sa iti reamintesc ca detin 162 website-uri de adult din 2010 pana in prezent?
:))) Vorbiti cate unul ca sa nu dormiti.
Link calitativ da trebuie sa fie , ce inseamna daca eu ca si nu stiu site de retete de bucatarie am link aici ? inseamna ca nu este calitatif nu este de nisa deci este degeaba? My friend :) nu ai habar ce vorbesti.
Exact cum spune domnul Google , da baclinck sa fie relevant , daca iti generezi 200 de backlink irelevante da ai o problema , dar daca eu am backlink pe website-uri ok , fara panarame atunci va fi ideal , indiferent de domeniul in care eu activez , dar daca tu reusesti sa aduci pe un site de adult in 3 luni 50.000 unici constant , dragul meu esti noul meu angajat , iti ofer 10.000 euro pe luna doar asa for fun :))))
cu 50k pe zi, pe nisa pe care sunt eu si tier 3 traffic, fac undeva la 30-35 usd pe zi, nu inteleg de ce vorbesti de miliarde, si de ce trebuie sa fii arogant.
 
Nu mai inteles , daca tu faci website-uri in 3 luni de la 0 la 50.000 unici , oficial eu acum iti cer comanda de 100 website-uri cu plata in avans.
 
Nu mai inteles , daca tu faci website-uri in 3 luni de la 0 la 50.000 unici , oficial eu acum iti cer comanda de 100 website-uri cu plata in avans.
Cred ca ar trebui sa citesti m-ai atent ce am scris eu.
 
Am citit cu mare atentie si interes fraza : Si eu ma ocup cu site-uri de tip adult, si am invatat un lucru simplu, RABDARE, cu 50 backlinks de calitate, dupa 3 luni, un site de tip adult poate trece pragul de 50k unici pe zi daca este facut cum trebuie. : :))) in fine daca ai site-uri de adult de 40-50-60.000 le cumpar eu
 
Inca sunt interesat. Va rog sa imi trimite-ti oferta cu linkul site-ului in pm!
 
Spune si mie, ce relevanta vede google daca pe site-ul meu de news non adult vede link catre unul de adult?
Sau cine va vinde un link catre site de adult daca nisa pe site-ul lui este non adult?
Google appreciaza relevanta si daca nu este, poate considera acel backlink ca spam si in final iti face mai mult rau decat bine.
Desi nu este o regula batuta in cuie, este un avantaj mare sa ai backlink pe site-uri din aceiasi nisa sau una apropiata.
Unde mai pui ca daca ai un site ce face vizite, de filme online sau orice alta nisa "normala" si vinzi linkuri catre site-uri adult, risti sa ti-l bage Google in SafeSearch Filter deci, s-ar putea sa iti pice site-ul in vizite si nu stii de ce.
 
Mai doresc sa cumpar 1 link pe un site bun pe nisa adult, astept pm daca mai are cineva de vanzare sau de ce nu chiar aici puteti lasa oferta, poate mai este cineva interesat :D
 
Loading...
Back
Sus