Cerere Cumpar puncte otohits

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
Asa cum spune si titlul cumpar puncte otohits
Ce este otohits?
Este un site de schimb de trafic. Descarci un program prin care vizionezi site-uri si castigi puncte 1s=1pct
Platesc 0.20$-0.25$ pe 1 milion de pct
Nu ai cont otohits? Iti poti face unul aici : https://www.otohits.net/?ref=54053 ( este link de referal )
Am vazut ca multi se inregistreaza dar nu stiu cum sa foloseasca programul, este usor : te inregistrezi apoi in stanga sus gasesti APP V3, dai click si iti vor aparea 3 aplicatii, V3.1 desktop, V3.1 VPS si V3.1 Linux, dai click pe care dintre ele vrei sa le folosesti ( daca folosesti windows vps apesi pe V3.1 VPS daca folosesti Linux pe V3.1 Linux daca vrei sa castigi pct cu propiul calculator downloadezi V3.1 desktop) instalezi programul, te loghezi si lasi programul deschis, acesta va castiga puncte atata timp cat il ai deschis.

Voi cumpara in functie de nevoile clientilor mei deci nu pot spune cat am nevoie acum.

O sa creez si un grup pe skype asa ca pentru mai multe detalii dati-mi add : nickalls1983 , In caz ca voi avea mai multe oferte, prioritate vor avea cei inscrisi de pe pe link-ul meu de referal ( stiu poate crezi ca nu e corect dar pentru mine este) Punctele otohits se pot transfera altui user daca acesta sa inregistrat dupa link-ul dau de referal iar la 1 mil de pct transferate, primesti bonus 250k, deci la 4 mil mai castigi 1 mil. Aveti intrebari va astept cu un reply aici pe PM sau pe skype!

Deocamda am nevoie doar de puncte otohits dar se poate sa incerc si cu hitleap asa ca te poti inregistra din timp aici https://hitleap.com/by/nickalls1983 si intre timp poti castiga minute de data asta, sigur voi avea nevoie si de minute hitleap dar deocamdata doar otohits!
 
Alex nu prea mai plateste nimeni atat pentru punctele otohits, foarte greu le mai poti folosii pentru DM si youtube. Stiu ca cel care primeste punctele trebuie sa se inregistreze de pe link-ul vanzatorului de referal.
 
Alex nu prea mai plateste nimeni atat pentru punctele otohits
Otohits ramane unul dintre cele mai bune TE in opinia mea si daca stii sa-l folosesti in special pe adult poti aduce un profit de aproximativ 5$ per milion de puncte.
Eu nu am gasit niciodata pe cineva sa vanda la pretul oferit de tine. Daca gasesti la acest pret cumpar si eu 1 miliard de credite ca asa ies mai ieftin decat sa le generez eu. :D
Stiu ca cel care primeste punctele trebuie sa se inregistreze de pe link-ul vanzatorului de referal.
Tu ca cumparator trebuie sa te inregistrezi pe referalul meu pentru a putea primi creditele.

451edaf794c44250986a7005a974389b.png

Atat am eu disponibil pe un cont acum. :D am 5 conturi. :D
 
5$ per 1 milion de puncte destul de bine, imi poti da cateva detalii pe PM?

Aproximativ cam cate pct ai vandut la acel pret?
 
5$ per 1 milion de puncte destul de bine, imi poti da cateva detalii pe PM?
Nu vand cu 5$ per 1 milion de puncte ci poti scoate un profit cu metode de 5$.
Eu vand cu 0.85 euro per 1 milion de puncte + 5 milioane bonus la cumpararea a 50 milioane. La puncte de peste 100 milioane ofer pret mai bun si bonus.
Aproximativ cam cate pct ai vandut la acel pret?
vand la pretul meu cateva sute de milioane de puncte lunar.
 
Nu o pot spune. Iti pot spune doar ca este pe nisa adult. La 40 - 60 secunde setat vine aproximativ 16.6k hits, la un cpm de 0.40 vine 6.64$ - 1 = 5.6$ profit.
 
Loading...
Back
Sus