Este sebastian ghita mort?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Toata povestea cu sebastian ghita pute de la o posta si sunt voci care spune ca acesta nu e fugit ci chiar mort dupa dezvaluirea cu procurorii dna. Aceleasi voci spun ca acesta avea informatii care ar deranja persoane importante din poitica romaneasca si influentele externe.

Ma intreb ce a avut de discutat cu seful sri chiar inainte de a disparea? Apoi sa apara in presa ca a scapat de filaj dupa o urmarire cu 200k la ora prin bucuresti.
Daca nu este mort sigur a fost extras cu ajutorul sri sau a altui serviciu secrete.

Parerea mea este ca actuala putere ar merge pana la crima pentru a mentine imaginea DNA, ca de se afla cum sunt facute dosarele, la comanda cui se fac, atunci ar fi foarte periculos.

Sa nu uitam ca anul acesta seful SIE si Klaus (eexista dovezi pentru necredinciosi) au comandat pe bani multi santajarea celor din DNA prin servicii secrete straine.
Cred ca spune destul de multe acest lucru nu?

Voi ce credeti? Este mort sebastian ghita?
Parca vad ca devine un alt caz elodia. :D
 
Am vazut la stiri despre asta si e de tot rasul. Arata cat de buni suntem la securitate. :D
Hmm. Cu siguranta suntem mai buni decat altii.
A fost ceva interes de s-a trecut la "fantomizarea" lui. Ce interes, nu stiu. De asemenea trebuie tinut cont si facuta legatura cu faptul ca nu putea face atat de multi bani din contracte cu statul daca nu era sustinut de servicii, mediu politic sau mai stiu eu cine.
 
Am vazut-o pe facebook si mi s-a parut funny.
giphy-downsized-large.gif



Cum a fugit Sebastian Ghita cu ajutoru lu Coldea !
 
Ultima editare de un moderator:
Loading...
Back
Sus