Fast and Furios 7

Ovidiu Bokar

It's not a bug, it's a feature!
Administrative
Registered
Full Member
Acum 2 zile am fost la premierea filmului Fast and Furios 7 in UK. Iar filmul sa schimbat, nu mai este cum a fost in seriile de 4-6 ci, pentru Paul Walker au schimbat majoritatea ideii de film si au creat un film de actiune/drama, iar prin replicile lor se poate vedea ca Paul este totul pentru ei.

Nu vreau sa "promovez" filmul cat am fost impresionat de fapul ca or reusit sa faca un film in memoria lui Paul chiar dragut, iar cireasa de pe tort a filmului este Vin Diesel care la sfarsit dedica filmul pentru Paul si face un speach!

Va recomand sa va uitati!
Scor: 8.5/10
 
Releasul este in 31 luna aceasta, eu am fost la premiera in UK a filmului
Am verificat acum si la mine primul show este Late Night care incepe la 0.31 pe data de 31 luna asta si urmatorul este pe data de 02 luna viitoare.
 
Inscriete pe showfilmfirst.com si primesti invitatii gratuie la filme :) si new releases :D . Poti lua voucher pt 2 persoane si include mancare + bere + vin de persoana, cu mancarea e relativ, dar bautura a fost de fiecare data gratuit :)
 
Inscriete pe showfilmfirst.com si primesti invitatii gratuie la filme :) si new releases
Multam frumos. M-am inscris acum. Vor trimite pe mail aceste oferta sau trebuie sa intru eu pe site regulat si sa verific?
 
Loading...
Back
Sus