FastLike.ro AutoLike Romania

Flavius

Member
Registered
Acum cateva zile am cumparat scriptul de la un baiat. De putin timp l-am deschis si iata ce a iesit : www.fastlike.ro
Acest site se poate considera o unealta pentru cei care vor sa castige faima prin like-uri la poze si la statusuri.
Am facut aceasta platforma pentru a face oamenii fericiti, stiu ca sunt multe site-uri de acest gen, insa nu si unul doar pentru romani.

Folosind FastLike,profilul dvs. va fi folosit pentru a da like si altor persoane,asa cum dvs. primiti like la randul dvs, doar asa site-ul poate ramane activ.

Daca aveti probleme in folosirea site-ului, nu ezitati sa postati.

Astept parerile voastre :D

PS : inca se lucreaza la site .
 
Recomandarea mea este sa scapi de acest script. Il am si eu in calculator si aduce doar probleme. te-ai uitat in sursa?
Daca nu citeste aici: http://www.roforum.net/threads/decode-php-code-si-interpretare.808/
Pe langa ca ti-ai pus hostul in pericol, pui si conturile celor care se avanta sa foloseasca acest site.

Daca nu ma crezi, trimite scriptul la un programator @Birkoff @Ovidiu Bokar si vezi ce iti spun.

Plus scriptul se gaseste free pe net.
 
Ooo da. Stiai ca daca dai tokenul de facebook cuiva e mai periculos decat i-ai da parola iar scriptul asta iti cere tokenul. Nu recomand! Cati bani ai dat pe script?
 
Token = master key to your home.
Ma intreb cine ar folosi asa ceva.
 
Cati bani ai dat pe script?
Il gasesti pe net gratis dar nu iti recomand sa-l folosesti. Codul php de mai sus este din sursa acestui script. Deci atentie mare.
Pai ce ar putea face cu token-ul ?
Este master Key la contul tau.
Stii ca la un server te poti conecta prin key si adminul poate schimba parola root de cate ori vrea, pentru ca tu vei continua sa ai full acces la server.
Cam asa este si aici. Cine are tokenul tau poate face ce vrea la contul de facebook.
Daca raspunsul tau este ceva de genul: ''Si ce, poate sa aiba ca nu ma afecteaza cu nimic ''' atunci ....
 
Ai dreptate , am vrut doar sa fac oamenii fericiti prin intermediul acestui site... nu inteleg cum se poate folosit token-ul pentru a controla contul...
 
Salutare ,
Te anunt ca fastlike.ro nu functioneza cand accesez Cheie Acces si dau click pe--- Click aici pentru a da permisiunile aplicatiei!--- - ERORR FACEBOOK . Te rog, daca doresti ,sa remediezi problema .
 
La fel de usor cum se fura hash de la cont de email. Il furai, decriptai in 3 clickuri, te loghai pe contul tau, schimbi hash tau cu cel furat, dadeai refresh si MAGIE erai in contul furat si puteai sa faci ce vrei.
1 minute + un refresh si gata. Acum ai inteles? Cu tokenul probabil este si mai usor.

Chiar credeai ca toate parolele sunt pur si simplu scrise intr-un fisier pe server? Gresit! Parolele la conturi in general se cripteaza.
Iar acel token, cum a zis AlexH, are puterea la control total pe cont.
 
De cateva zile fastlike nu merge . Scrie error pentru a da permisiunele la aplicatie!
 
Loading...
Back
Sus