Fiverr, godaddy, namecheap - Cum poti cumpara la reducere orice gigs/produs

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Tehnica asta este folosita de mine pe mai multe magazine online cand vreau sa cumpar ceva.

Acum 2 zile am simulat o comanda pe fiverr pentru cineva si astazi mi-a venit cupon de reducere pentru produsul care am facut simularea.
Acesta este codul trimis de fiverr pentru 20% reducere.
Cod:
CHECKOUT20P

Cum functioneaza.

1. login in contul tau de fiverr
2. alege una sau mai multe gigs care vrei sa le cumperi
3. click pe butonul comanda si mergi pana la procesarea platii, asta include pana la punctul cand va cere datele de login la paypal sau card bancar in alte cazuri.
4. dupa ce ai ajuns la pagina de plata, inchide pagina si asteapta
5. dupa cateva zile vei primi un e-mail cu reducere pentru produsele comandate
6. cand primesti mesajul click pe link din mesaj si mergi la fel pana la pagina unde trebuie sa pui datele de logare. Apoi inchizi pagina si astepti alte cateva zile daca nu iti convine reducerea.

Metoda de mai sus functioneaza pe aproape orice shop mare online.

La godaddy poti primi reducere chiar de 50-70% prin aceasta metoda. Faza este sa repeti punctul 6 pana iti convine reducerea. La fel se intampla cu transferul la domenii de la godaddy la alt register.

Metoda functioneaza si se adreseaza celor care vor un produs dar nu se grabesc si pot sa astepte cateva zile pentru a primi o reducere mai mare.

Sper sa va ajute.
4cb805f435fa402babf999848fa16b3b.png
 
La Namecheap, inainte de a comanda, puteti sa aruncati un ochi si aici https://www.namecheap.com/promos/coupons.aspx
 
Loading...
Back
Sus