Stiri Lady Gaga genereaza vizionari fake si like cu addmefast pe youtube

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Cand scriam astazi Cum poti strange subscribe pe youtube am intrat pe addmefast si am mai testat optiunile de acolo. La sectiunea like youtube clip ghici peste cine am dat?
Un clip a lui Lady Gaga de pe contul oficial era in lista la sectiunea like. Clipul este cel de mai jos.

Puteti testa si voi daca aveti cont si mergeti la youtube like si o sa apara clipul. Ce este si mai interesant e faptul ca multe nume mari folosesc acest sistem pentru a spori numarul de like si vizionnari la clipuri.

Pe viitor cand vedeti nume mari din muzica sau branduri cu clipuri populare pe youtube cu multe vizionari si like, sa stiti ca nu toate sunt reale.
Tare nu?
 
Iti dai seama ca nu sunt puse de ei ci de probabil fani sau chiar cativa care vor sa puna un flag asupra contului....
 
  • Like
Reactions: J.D
Nu e prima oara cand o vedeta face din astea sau nu prima oara cand se discuta asta.
La ce mi-a consuma eu creditele pentru EA?
Apoi nu este singura si daca verificati sunt multe nume in lista care folosesc sisteme de gen.
Este un user aici care se ocupa cu chestii din astea. Daca ar putea spune, sa vedeti cate vedete, nume mari au apelat la el pentru vizionari, like, follow, etc.
Doar ca au nume mare, nu inseamna ca vor apela la servicii de gen.
 
Loading...
Back
Sus