Limba vizitatorilor si politica

Peter Pony

Vedeta
Registered
Full Member
Am intrat mai devreme pe Google Analytics si mi-a sarit in ochi o noua limba. Pe locul 7 la limbile vorbite de vizitatorii unui site de-al meu, este o limba noua.
Stii sa o vorbesti?
ps. ati mai vazut un domeniu de genul asta?
Cod:
http://money.get.away.get.a.good.job.with.more.pay.and.you.are.okay.money.it.is.a.gas.grab.that.cash.with.both.hands.and.make.a.stash.new.car.caviar.four.star.daydream.think.i.ll.buy.me.a.football.team.money.get.back.i.am.alright.jack.ilovevitaly.com/#.keep.off.my.stack.money.it.is.a.hit.do.not.give.me.that.do.goody.good.bullshit.i.am.in.the.hi.fidelity.first.class.travelling.set.and.i.think.i.need.a.lear.jet.money.it.is.a.secret.%C9%A2oogle.com/#.share.it.fairly.but.dont.take.a.slice.of.my.pie.money.so.they.say.is.the.root.of.all.evil.today.but.if.you.ask.for.a.rise.it's.no.surprise.that.they.are.giving.none.and.secret.%C9%A2oogle .com
Sau asta
Cod:
ɢoogle.com
Desi chiar pare ca ar fi google. Aceasta litera ɢ nu este asta G. Seamana, dar e un pic mai mica. Este doar un caracter special %C9%A2
 

Atașamente

  • limba.png
    limba.png
    25,7 KB · Vizualizări: 13
Ultima editare:
Domenii care iti spuneau sa votezi pe Trump?
Nu are nici o treaba cu Trump acel link. Daca te uiti in sursa la toate aceste domenii vei vedea ca sunt la fel.Plus din ce am vazut sunt facute in special pentru mobile device si acel url este pentru a pacali sau o contorizare din partea lor.
 
Ai vazut atasamentul din primul post?
 
Ai vazut atasamentul din primul post?
Da si este o tactica de a atrage trafic, a pacali lumea sa intre. Am discutat despre tactica asta aici sau pe arena, nu mai retin.
 
Dar de ce nu pune big boobs hd si pune vote for Trump?
 
Pentru ca orice este legat de Trump acum vinde, aduce vizite, este cel mai tare brand din lume. Lumea este disperata sa vada ce mai spune sau face. Daca la 3 dimineata posteaza ceva pe twitter in 5 minute maxim CNN si alte site-uri mari au deaja un articol facut si publicat. Asta inseamna ca cineva sta geana pe cont si imediat ce este un update scrie.
Alegerile din america anul acesta au generat venituri de peste trilioane de dolari si majoritatea datorita lui Trump.
Intelegi acum?
Pentru ca lumea e satula si doar un procent mic ar intra.
 
Inteleg dar mai am nelamuriri. De ce nu e Ultima gafa a lui Trump. Sau Trump mancand o lebada, sau Trump abuzand un copil. De ce e VOTE..
 
Ma interesa chiar daca scria potatoes. Pentru ca era in statisticile mele. :p
 
Loading...
Back
Sus