MCN Youtube cu plata in fiecare zi

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Stim cu totii ca toate MCN au plata NET 35-60 pentru ca trebuie sa astepte platile de la google adsense si apoi fac platile catre creatori.
Se pare ca exista un MCN care are plata NET1 si minimul de plata de 5$. Asta presupun ca imediat ce youtube face update la venituri care stim cu totii ca dureaza intre 3-5 zile.

Minim 1000 vizionari pe ultimele 30 zile si fara probleme de copyright.
Nu exista contract minim, adica poti oricand sa pleci
Plata prin paypal sau transfer bancar
Perioada de plata o zi, dupa ce ai facut minimul de 5$
Revshare de 70%
Acceptare intre 3 si 7 zile la canal
Va puteti inregistra aici pe ifree

Reteaua este cam de aproape un an pe piata.

Din cautarile mele am vazut ca reteaua are baza in rusia sau polonia, asa ca poate fi folosita pentru canale cu viata scurta, adica cele cu continut ilegal si altele.

Cu o combinatie inteligenta de TE + Trafic Real se poate ajunge usor la un 50$ pe zi si nu trebuie sa mai astepti 60 zile sa primesti plata.
Pentru ca nu detin mai ulte info in acest moment, nu recomand sa inscrieti canale oficiale ci cele la care nu tineti foarte mult.



Eu am aplicat cu un canal gol sa vedem ce spune.
 
Cu o combinatie inteligenta de TE + Trafic Real se poate ajunge usor la un 50$ pe zi si nu trebuie sa mai astepti 60 zile sa primesti plata.
Pentru ca nu detin mai ulte info in acest moment, nu recomand sa inscrieti canale oficiale ci cele la care nu tineti foarte mult.
TE adică Traffic Exchange?
 
Am aplicat si eu deja cu un canal acuma vreau sa vad daca il acepta
Alex Da la partea cu Smart la ce te referi?
 
Si eu am aplicat, am aprox 1000 de vizite in ultimele 28 zile, dar am avut ceva probleme de copyright, sunt curios daca ma accepta
@AlexH sunt curios si eu la ce te-ai referit cand ai zis TE + smart, poate ne dai un pont :)
 
Daca stii cum sa folosesti TE poti avea o conversie foarte buna. Adica, investesti 1 euro per 1 milion credite si scoti 10-20 euro
 
Loading...
Back
Sus