Oferta Ofer de test la doua persoane Facebook Followeri

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Asa cum zice si in titlu ofer la 2 persoane de pe acest forum cate 50 de Facebook Followeri.
Acesti followeri sunt pentru contul de profil nu pagina.
O mica conditie celor doua persoane e sa aibe peste 30 de posturi pe forum si fara vreo abatere.
 
As vrea si eu :)
 
Pac-pac...au ajuns, ba chiar vreo 60 :)). Majoritatea par a fi conturi reale si active. :) (MARIUS SA TRIMITI SI TU CEVA ITALIENIIIIIIII :D )
 
Pac-pac...au ajuns, ba chiar vreo 60 :)). Majoritatea par a fi conturi reale si active. :) (MARIUS SA TRIMITI SI TU CEVA ITALIENIIIIIIII :D )
Majoritatea sunt reali, dar acuma cu facebooku asta nu mai stii care e real sau nu :)
Nu pot zice de unde vin, dar nu vin de pe addmefast sau site-uri de genu. Si Majoritatea Romani.
 
Ok Marius, nu ma supar, nu am de ce :)
Merci..daca e ceva ma gasesti aici pe forum.
 
Im
Ba da am sa Vand Followeri, dar momentan inca sunt in teste. Oricum pretul o sa fie mai mare ca si la like-uri tinand cont ca followeri sunt mai buni + e tot mai greu cu facebook asta. Si daca fac ceva incerc sa fac un serviciu bun.
Îmi scrii te rog când începi să vinzi...am mare nevoie de așa ceva :)...poate reușim să facem o colaborare buna si de lunga-durata )
 
Loading...
Back
Sus