Ofer gratuit 3 jocuri steam

pAuLaND

Member
Registered
Full Member
Buna seara ,

M-am gandit sa fac si eu o fapta buna asa ca voi posta 3 licente de jocuri de pe STEAM ! Tin sa mentionez ca jocurile nu sunt wow dar la plictiseala merg !
Princess.Loot.Pixel.Again: XLT49-INJPB-M2RII;
Russian Horror Story: YY8XY-H367T-J25A2;
Shut Up And Dig: M0AEY-ZRZ56-Y8A6W;

Sa aveti SPOR !
 
Daca vrei poti incerca pe acesta de aici Dirt 3 Free Steam care este destul de dragut. Masina se conduce chiar usor.
Iti multumesc frumos , il voi incerca cu toate ca nu prea mai sunt atat de tare atras de jocuri ca in trecut cand eram inebunit aveam servere nebunii. Acum vreau sa ma axez pe ceva online din care sa pot scoate si ceva bani sa fie ca un bonus pe langa salariu :D:D
 
nu prea mai sunt atat de tare atras de jocuri
Nici eu, dar cand e pauza de o tigara sau doar vrei sa te deconectezi de toate tampeniile e bun sa ai ce alege.
 
Nici eu, dar cand e pauza de o tigara sau doar vrei sa te deconectezi de toate tampeniile e bun sa ai ce alege.

Sa stii ca face bine cate o deconectare din asta . La mine fiind acum o nebunie in capul meu de la incercarile de a face ceva online daca intru pe un joc mai mult de 3 minute nu stau si ies iar si tot caut pe internet diverse .
 
nebunie in capul meu de la incercarile de a face ceva onlin
Deschide un topic, posteaza tot ce vrei sa faci sau ai vrea sa faci dar nu stii cum si te voi ajuta.
Incearca sa fie totul pe puncte sa pot intelege si raspunde mai bine.
 
Deschide un topic, posteaza tot ce vrei sa faci sau ai vrea sa faci dar nu stii cum si te voi ajuta.
Incearca sa fie totul pe puncte sa pot intelege si raspunde mai bine.

Voi deschide un topic doar sa gasesc sectiunea . Sa nu postez de aiurea . Si iti multumesc din tot sufletul .
Da e si asta o problema de moment amalgamul de cuvinte si de frazele interminabile :))).
 
1. Help - Ajutor este sectiunea un deschizi un subiect care nu are categorie.
2.
Centru de Afaceri Online Cu si despre afaceri online. Daca subcategoria nu exista poti posta in categoria mama.

Postezi asa cum iti vine tie in minte fara sa gasesti acele cuvinte speciale. Si nici o idee, intrebare nu este prea nebuna sau proasta. :D
 
Loading...
Back
Sus