Oferta Domeniu .com Godaddy 4lei

crystygye

Well-Known Member
Registered
Full Member
Nu stiu cat tine oferta dar cei de la GoDaddy au o oferta super.
Domeniu .com, la 4 lei + 0.7lei taxa ican . Adica nici 5lei domeniul pe 1 an.
Si nu esti obligat sa cumperi pe 2-3-4-5 ani ca la alte oferte. Puteti cumpara 1 an cu 4,7lei si atat.

Dupa ce puneti domeniul in cos, va fi pus pe 5 ani. Modificati pe 1 an si veti vedea ca promotia se activeaza automat si pretul final se va actualiza la 4,7lei.

Am cumparat personal acum 5 minute domeniu si totul este sigur si in regula!

Singura chestie este ca puteti achizitiona doar 1 domeniu .com la oferta asta pe cont.
Oferta am primit-o si am cumparat prin linkul acesta:
Cod:
uk.[B]godaddy[/B].com/Romania
 
Am incercat si eu dar nu merge.
e6d2d6ba73f9497392dbcf1de2c0c98f.png
 
Incearca linkul asta:
Cod:
https://uk.godaddy.com/offers/default.aspx?tmskey=1dom_03&isc=gofhro06&countryview=1&currencytype=RON&cvosrc=ppc.google.go+daddy&cvo_crid=119268735518&matchtype=e

Posibil sa fie doar pentru Romania. Am cautat pe google.ro -> go daddy si am intrat pe primul link sponsorizat "GoDaddy.com - GoDaddy - Official Site‎" si cum am intrat oferta era in fata pe fundal verde.

LEI4.00 .COM
  • BIG SAVINGS over other registrars.
  • AWARD-WINNING 24/7 SUPPORT to help build your online business.
  • TRUSTED by 13 million customers, more than any other registrar.
  • Limited to one domain per customer.
 
Asta e codul promotional.
GOFHRO06

Am accesat link de mai sus si de aceasta data imi spune ce deaja am folosit aceasta oferta. Ciudat ca nu am cumparat in domeniu de la godaddy din 2012. :D

Multumesc.
 
Intradevar asa este am cumparat si eu la 4,7 un domeniu .com
AlexH, intradevar posibil sa mearga doar pe Romania.
 

Atașamente

  • domeniu4.7.PNG
    domeniu4.7.PNG
    22,5 KB · Vizualizări: 8
Ma pune sa-mi fac site. Am cumparat acest dpmeniu pentru ca am un plan cu el.
crystygye asta e mesajul primit
 

Atașamente

  • Capture1111.PNG
    Capture1111.PNG
    80,9 KB · Vizualizări: 10
Pai asa zice la domenii care nu sunt folosite.
Vezi la My Domains ce zice te rog.

Uite cum apare la mine deocamdata. La celalalt domeniu pot seta si modifica orice pe domeniu. La asta nou care scrie "is almostready for you" nu pot modifica nameservere, nimic.

domain.jpg
 
Cred ca din cauza ofertei la un pret asa mic si vanzarea foarte mare, le va lua 1 zi sa activeze domeniile si sa le dea in folosinta.
 
Am reusit sa iau si eu unul,e ok:) a durat 1-2-3 minute dupa ce mi a aparut ca voua! [is almost ready for you]
 
E de mult oferta asta insa e limitata la 1 domeniu pe cont si la 1 domeniu pe card :D
P.S: Accepta doar plata cu cardul
 
Exact @J.D de asta ofera domeniile asa ieftin la inregistrare, iti cer plata cu cardul si pot sa spun ca anul trecut inregistrasem un domeniu la fel de ieftin pe care l-am platit cu, cardul si dupa cca. o saptamana de utilizare mi-au trimis email sa le trimit nu stiu ce dovada de plata pentru a fi activat si in final am renuntat si dupa inca o saptamana a fost activat cred ca au vazut tarziu plata.
 
vreun cupon pentru .net nu aveti?
 
Poti cumpara .net de aici la 0,29 eurocenti.
Iar la NIF intri aici : http://niednicifgenerador.appspot.com/?
Si iti genereaza autromat un NIF ..pt mai multe detali , poti citi topicul de aici : http://roforum.net/threads/domenii-0-39.2129/#post-10016
Am vazut la hostalia.com domenii net cu 0.29$ asta e buna...ca vreau sa iau 2 domenii...unul .com si unul .net ... E buna firma? Vad ca e spaniola.
Cinik, explica te rog ce face http://niednicifgenerador.appspot.com ca nu prea am inteles bine...efectiv genereaza coduri de reducere? Daca DA, pentru ce firme e valabil?

Edit later: Aceasta firma este de rahat...am inregistrat un domeniu, am platit paypal si dupa accea mi-a zis ca acel user nu este valabil cand am incercat sa ma conectez... si am primit email in care cereau poze dupa buletin...etc... inteleg ca au securitate dar cu cnp-ul nu ne jucam.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus