Penalizare site-uri google backlink nenaturale

dupa backlinks.com, unde cam toata lumea isi cumparat link-uri de aici!
Unde cam majoritatea este incepatoare.. Cum poti cumpara linkuri de pe backlinks.com? marea majoritate de siteuri sunt site-uri concepute special pentru backlink sau cumparate cu pa da mare. ..si exista si posibilitatea ca domeniul penalizat sa iti fi creat ceva probleme.. Faptul ca ai 3 domenii penalizate confirma faptul ca ai facut aceleasi actiuni pentru toate 3(cumparearea de backlink). Daca aveai dusmani probabil iti ataca doar 1 insa nu toate deodata.
In opinia mea disavow la tot si ia de la 0 cu baklinkurile ..insa cu atentie.
Graba strica treaba!
 
Bine spus Sacalul , totusi se pare ca acum baneaza si daca ai link pe site in blogroll , sincera sa fiu si eu am ramas cam in aer cu ce trebuie facut , merg in continuare cu articole pe alte site care sa-ti laude blogul , site etc , vad ca in continuare astfel de linkuri nu sunt banate .
 
Unde cam majoritatea este incepatoare.. Cum poti cumpara linkuri de pe backlinks.com? marea majoritate de siteuri sunt site-uri concepute special pentru backlink sau cumparate cu pa da mare. ..si exista si posibilitatea ca domeniul penalizat sa iti fi creat ceva probleme.. Faptul ca ai 3 domenii penalizate confirma faptul ca ai facut aceleasi actiuni pentru toate 3(cumparearea de backlink). Daca aveai dusmani probabil iti ataca doar 1 insa nu toate deodata.
In opinia mea disavow la tot si ia de la 0 cu baklinkurile ..insa cu atentie.
Graba strica treaba!
Am depistat: daca ai un domeniu penalizat si faci redirect catre celelalte, o sa provoce penalizarea si pentru celelalte, asta am si patit, totusi multumesc pentru opinie!
 
Loading...
Back
Sus