Plugin automatizare pagini Fb

Laurex

Active Member
Registered
Full Member
Plugin pentru Wordpress, preia postari din bloguri si videoclipuri de pe Youtube si posteaza automat pe pagina ta de Facebook.Are si comentarii automate la alte pagini pe care le gaseste in functie de cuvinte cheie.Poate face si autoblog, daca sunteti interesati.
Nu stiu daca a mai fost pus, aveti aici link la site-ul oficial (download)
https://goo.gl/7Ozbq9
 
Da, de functionat functioneaza, doar ca n-am vazut crestere de fani cum zic ei.Nici nu am stat sa il bibilesc prea mult, am pus niste keywords cam cum dau ei in tutorial.Chestia e ca trebuie gandit un pic cand il setezi, daca gasesti o nisa buna s-ar putea sa mearga.
LE.
Am uitat sa spun, odata instalat are o pagina cu instructiuni video, destul de detaliate.
 
Stiu pluginul de ceva timp si parca il am prin calculator.
Pentru un novice nu va oferi rezultate, chiar daca ai cunostinte avansate nu te asteptat la o explozie de like si angajament.
Plus daca abuzezi e posibil sa primesti suspend pentru cateva zile.

Daca vrei neaparat, acorda cateva ore pentru setare, sa faci totul asa cum trebuie si customizat pentru paginile tale, apoi ii dai drumu pe pilot automat.
 
Ar fi bun pentru cei care au mai multe pagini si nu au timp sa se ocupe de toate, sa le mentina active cu pluginul asta.
 
Loading...
Back
Sus