Postarea nu se actualizeaza

Peter Pony

Vedeta
Registered
Full Member
Am observat in aceasta seara ca dupa ce am adaugat modificari la o postare, aceste modificari nu apareau. Nici text care am adaugat, nici 2 comentarii care le-am acceptat. Cumva pagina servita este o versiune mai veche. Nu am plugin de cache, doar bifat Standard Caching Level in CloudFlare.
(nici in incognito nu apar modificarile) (Note: By default, Cloudflare does not cache HTML content.)
 
Ultima editare:
Presupun ca faci actualizari pe chrome nu?
Incearca sa faci acelasi update pe mozila si vezi daca functioneaza. Pe chrome este o problema cunoscuta si poti testa cu ctrl + f5.
In wp admin la post dupa salvare apar noile modificari sau ramane vechiul post fara modificari.
Am intalnit si eu problema asta pe unele theme si singura solutie a fost, fie fac alt post fie schimb thema. In unele cazuri am schimbat thema.
Url poate fi exact ca la vechiul post si asa nu apare ca nu exista pe host.
In cloudflare la dns poti alege low si debifeaza cele care sunt pe galben. Vor ramane acelasi dns dar nu va trece prin cloudflare.
 
Multumesc de raspuns AlexH. Am mai facut astazi niste modificari la unele postari si acum vad ca se schimba. S-o fi rezolvat de la sine.
 
Loading...
Back
Sus