Protex

cnusi

Moderator
Membru personal
Moderator
Registered
Full Member
Web Designer
VIP Club
Un indian se duce la doctor.
- Domu dotor, Domu dotor, indianca facut mult puradei la mine. Jutat sa nu mai face!
Zambeste doctorul si ii arata un prezervativ.
- Asta se numeste Protex! Il iei seara inainte de a te baga in pat cu nevasta, ti-l pui cum e desenat aici si te apuci de treaba. N-o sa mai ai probleme. Sa vii la mine in cateva zile sa-mi spui daca a fost bine.
Peste cateva zile vine indianul abatut la doctor.
- Ce s-a intamplat? il intreba doctorul ingrijorat?
- Eu, indian tare, p..a tare, Protex poc!
Scoate din sertar doctorul unul mai inchis.
- Ia-l p-asta, e rezistent, poti sa-l umpli cu apa si sa-l arunci de la balcon si nu se sparge. Sper sa fi multumit.
Indianul il ia zambind si pleaca acasa.
Se intoarce indianul si mai abatul peste cateva zile.
- Eu, indian tare, p..a tare, Protex poc!
Se enerveaza deja doctorul, scoate din seif o cutie si din ea ii da indianului un prezervativ negru.
- Uite, astea se dau pe sub mana, sunt interzise la noi, sunt facute din anvelope de tractor. Nici cuiul nu trece prin ele.
Indianul il ia, fericit la culme si fuge cat poate de repede acasa la nevasta.
A doua zi vine negru de suparare...
Doctorul: - Ce s-a intamplat? Sa nu-mi spui ca l-ai spart si p-asta?
- Eu....indian tare.....Protex tare.....p..a poc!
 
Tratament de hemoroizi

Vine unul acasa de la policlinica si-i zice nevestei:
– Auzi, a zis domnul doctor ca am hemoroizi si sa ma ung la fund cu alifia asta de trei ori pe zi. Ia pune tu mâna si unge-ma!
Nevasta se eschiveaza:
– Pai, eu de unde sa stiu cum sa te ung?
– Lasa ca-ti spun cum m-a uns domnul doctor. Uite, iei cutia cu mana stanga si pe mine de umar cu mana dreapta, si.. nu e bine.
Iei cutia cu mana dreapta si pe mine de umar cu mana stânga.. Tot nu iese. Auzi, daca domnul doctor cu o mana tinea crema si cu cealalta mana ma tinea de umar, cu ce dracu ma ungea ?
 
Tăinuiţi sub geana nopţii,
Ea-l întreabă pe băiat:
- Ce sa fac? Îmi scot chiloţii,
Sau guma de mestecat ? :p
 
Loading...
Back
Sus