Cumpar Reclama pe site-uri mari

Susp3kt

Web Designer
Registered
Full Member
Freelancer
Web Designer
Salut,
Am un prieten care promoveaza diverse produse si are nevoie sa cumpere reclame de tip banner / video pe site-uri cu traffic mare, momentan promoveza si pe facebook si pe google, insa doreste sa testeze si pe site-uri. Tin sa precizez ca nu conteaza nisa (filme online, adult, etc), tot ce conteaza este ca trafficul sa fie real.
Plata se face prin paypal si intial se doreste o perioada de test, 3-7 zile pentru a vedea cum merge treaba si daca nu aveti incredere se poate face plata si in avans :)

Doritorii pot sa-mi trimita in privat un mesaj cu site-ul lor, o statisitica a vizitelor si un id de skype pentru a continua discutia.

PS: Nu este problema cu bugetul, pe facebook ads prietenul meu cheltuie cateva sute de euro pe zi, deci puteti sa cereti cat vreti, daca site-ul vostru merita, atunci o sa primiti banii ceruti si colaborarea o sa fie de lunga durata.

Va multumesc
 
1. Poti spune ce tip de produse promoveaza?
2. Daca e produs cu campanie pe facebook sau adword facuta cum trebuie poate avea rezultate mult mai bune decat reclama pe site-uri.
3. @FsOnline si @Mariuselll @Naruto9 @ionut stiu ca detin site-uri cu trafic mare si te-ar putea ajuta.
 
1. Poti spune ce tip de produse promoveaza?
2. Daca e produs cu campanie pe facebook sau adword facuta cum trebuie poate avea rezultate mult mai bune decat reclama pe site-uri.
3. @FsOnline si @Mariuselll @Naruto9 @ionut stiu ca detin site-uri cu trafic mare si te-ar putea ajuta.

Are rezultate bune pe facebook si adwords insa si pretul este pe masura.
Multumesc de recomandare, o sa-i contactez.
 
Loading...
Back
Sus