Vand Serviciu auto postare articole pe blog

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Vand serviciu de auto postare articole pe bloguri.

Serviciul este cu abonament lunar si costa 5 euro pe luna pentru membri roforum care au cel putin 10 posturi. Pentru non-membri, pretul este de 10 euro pe luna.
Se poate cumpara si cu credite din contul vostru. Conversia este 100 credite = 1 Euro.
Fiecare campanie esre un cost de Setup de 1 Euro.

Cum functioneaza?

1. Faceti un cont nou de autor pe blogul vostru wordpress sau blogger. Aveti grija ce nume alegeti pentru ca acesta va figura ca autor la postari.
2. Imi trimiteti blogul pe care se va posta articolele
3. Imi trimiteti sursele de pe care vreti sa fie preluate articolele.
4. Imi spuneti intervalul in care vreti sa se faca postarile. Eu recomand random minim o ora si si 3 ore. Pe blogger este recomandat 3 la 5 ore intre postari pentru a nu avea probleme cu sistemul de securitate de la blogger.

Plata se poate face prin Paypal sau Card. Daca se cere, aceasta se poate face si prin BitCoin.

Mai puteti plati si prin sistemul de pe forum: http://www.roforum.net/account/upgrades pachetul SERVICII.
Pachetul PARTENER contine 30 de bloguri.

Cu doar 5 euro pe luna puteti avea continut pe blogul vostru fara sa miscati un deget. Tot ce va ramane sa faceti este sa-l promovati pentru a ajunge cat mai sus in google.

Inainte de a comanda va sa imi spuneti sursele de unde va fi preluat continutul.

Nu se face Refund.

Exista si extra optiune pentru cei care nu isi permit sa plateasca abonamentul lunar intreg sau total.

Accepti sa pui un Banner in sidebar primul bloc de 300/250 pentru doar 2.5 euro pe luna.

Accepti sa pui un Banner in articol de 300/250 pentru Zero euro pe luna.
 
Ultima editare:
Eu am un loc pe un site pentru un banner de 160x 600, trimite-mi codul
 
Eu am un loc pe un site pentru un banner de 160x 600, trimite-mi codul
Inainte de de asta e nevoie sa imi trimiti aici sau pe rivat site--ul pe care voi publica articolele si sursele.
 
Nu merge pentru tumblr. Daca ai bloguri active pe tumblr nu recomand sa folosesti auto post ca iti va suspenda contul lla un moment dat si tot ce ai muncit se duce. Testat de mine cu mai multe variante, chiar si 5 ore intre postari si tot mi-au suspendat contul.
 
@AlexH ma intereseaza acest serviciu. Intrebarea mea este daca in timp pot adauga si alte surse?
 
Nu vreau special, vreau doar sa fie active blogurile sa posteze chestii random, pentru ca blogurile sunt gasite si au PA mare
 
Loading...
Back
Sus