Setari plugin wp rss multi-importer

yepuras

Vedeta
Registered
Full Member
Inca odata apelez la bunatatea voastra si poate daca cumva stiti ne ajutati si pe noi cu un tutorial in care sa ne spuneti ce setari se fac la plugin rss multi-importer ?
Si aici daca se poate cumva cu exemple si ce anume trebuie bifat , ce anume trebuie pus in mai toate locurile care cer cate ceva obligatoriu , pentru ca din cate am reusit sa-mi dau seama rss multi-importer este un plugin foarte bun pentru wordpress .
Cu siguranta sunt multi care isi doresc sa afle aceste setari si cum functioneaza acest plugin wordpress care este bun si pentru site normale cat si pentru cele de filme .
 
Inca asteptam cu mare nerabdare tutorialul , cand ai timp Alex poate ne mai faci o bucurie .
 
Tutorialul este super si multam fain pentru asta , totusi banuiesc ca ori am sarit eu ceva ori gresesc pe undeva .
La feed trebuie sa fie nume site feed sau este totuna cu rss ?
am pus cu rss insa nu inteleg de ce mi-a postat doar titlul , fara taguri , fara film doar o singura imagine .
Ceva sugestii ?
 
am pus cu rss insa nu inteleg de ce mi-a postat doar titlul , fara taguri , fara film doar o singura imagine .
Sincer nu am idee. Nu conteaza daca pui rss sau feed, pentru ca ar trebui sa mearga. Uneori e posibil ca formatul la feed/rss sa nu fie compatibil.
Lasa link in privat la feed sa vad daca pot face ceva.
 
Ti-am lasat pe skype link , sper sa reusesti sa gasesti ceva sau o alternativa de unde sa pot lua articole cu totul .
 
Loading...
Back
Sus