Stie cineva cum pot scoate un site de la spam pe facebook

TAFFY00

Well-Known Member
Registered
Full Member
Stie cineva cum pot scoate un site de la spam pe facebook,cand vreau sa share-uiesc ceva de pe site imi cere codul ala captcha si zice ca site-ul ar putea fi inselator sau cv de genul. . . multumesc anticipat upload_2017-1-31_9-46-30.png
 
Stie cineva cum pot scoate un site de la spam pe facebook,cand vreau sa share-uiesc ceva de pe site imi cere codul ala captcha si zice ca site-ul ar putea fi inselator sau cv de genul. . . multumesc anticipat Vezi atașament 658

1.nu-l poti scoate, sunt banate in facebook
2. cand mai deschizi topicuri pune un titlu mai relevant
 
Incearca sa il distribui cu un alt cont de facebook. Nu intodeauna site-ul este blocat de facebook, ci contul are anumite restrictii
 
Stie cineva cum pot scoate un site de la spam pe facebook,cand vreau sa share-uiesc ceva de pe site imi cere codul ala captcha si zice ca site-ul ar putea fi inselator sau cv de genul. . . multumesc anticipat Vezi atașament 658
MI s-a intamplat acum un an asa ceva si pana la urma a fost scos din spam fara sa fac eu vreo miscare ! Probabil a fost vreun update ceva !
 
Lasa-l in pace cateva zile, si daca nu isi revine atunci trebuie sa schimbi domeniul
 
Ultima editare:
Incearca sa prescurtezi linkul cu goo.gl si distribuie adresa cu linkul prescurtat cu goo.gl ;)
 
Se pare ca ai facut spam si pentru o perioada facebook iti va arata acel code de securitate.
Am facut un share la o postare de pe site tau si fuunctioneaza foarte bine.
63231c2b67764528a0f9a4b2812ee23c.png
 
da il va scoate in cateva zile in cazul in care nu postezi introducand codul
 
Loading...
Back
Sus