Telefonul cu 2TB spatiu de stocare

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Astazi am vazut o reclama pe facebook la un telefon cu 2TB spatiu de stocare. Nu mi-a venit sa cred, asa ca am dat click si se pare ca este adevarat.
img


Telefonul se numeste LG V10 si vad ca are un pret de 600$.

Tare asta cu 2Tb spatiu nu?
Detalii aici http://www.lg.com/us/mobile-phones/v10#capture-the-in-between-moments
 
Cam asa este. Pe alieexpres vad ca pretul incepe de la 10$, pe amazon de la 78$ pentru in asemenea card. Pe un blog am citit ca pretul final pentru 2Tb spatiu pentru acest telefon ar fi de 256$.
Daca filmezi mult, faci multe poze atunci ai putea avea nevoie de acest spatiu, dar pentru un user normal 16-32Gb spatiu este destul.
 
2Tb fenomenal , asa nu mai esti legat de google photo sau alte aplicatii de cloud, trebuie numai sa nu pierzi telefonul
 
asa nu mai esti legat de google photo sau alte aplicatii de cloud
Si da si Nu, depinde de fiecare ce face.
Daca esti o persoane mobila si vrei sa poti accesa continutul de oriunde pe orice device, atunci aceste sistem de cloud sunt bune.
Daca iti pierzi telefonul si ai cloud, toate datele sunt acolo, plus poti vedea unde este, bloca sau chiar sterge tot din telefon.
Dar daca esti o persoana privata, atunci optiunea asta de 2TB este cea mai buna pentru tine.
 
Loading...
Back
Sus