Oferta Torrents server in 44 secunde

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Daca ai nevoie de un Torrents server ieftin, atunci acest topic este pentru tine.

Cam asta primesti:

InstantApp details
All you need to know about the Torrents InstantApp



The torrents InstantApp spawns a private server to upload and download your digital files.

The torrents InstantApp provides:

  • ruTorrent, a web interface to add, list, remove and download your torrents
  • rTorrent, the software actually used to download your torrents
  • An auto installer, to configure your image after its creation

Cam atat te costa:
Hgtwveb.png


Un avantaj pentru multi este ca poti instal repede si usor serverul de Torrents.

La ce ti-ar putea folosi?
1. daca esti in romania nu ai nevoie de ratie buna pe filelist ca viteza este mare la net. Pe extern e o problema la acest capitol
2. descarci filme si seriale repede fara sa te doara capul
3. poti face propriul server unde lumea poate vedea filme si seriale. Nu mai trebuie sa le descarci si apoi urcat pe alte hosturi manual.
4. ca esti smenar si vrei sa te dai mare cu serverul tau de Torrents.

Mai multe detalii aici:
[HIDE-POSTS=2]https://www.scaleway.com/imagehub/torrents/[/HIDE-POSTS]

Bonus:
[HIDE-POSTS=2]https://www.scaleway.com/imagehub/openvpn/[/HIDE-POSTS]
 
@AlexH , trebuie sa ai card care sunt cam hoti (iti iau banii de pe card fara sa ai nici un serviciu la ei), iti ia la confirmare 2 euro , plus nu stiu ce taxe lunare ! Am inchis un card din cauza lor, avand contul inchis tot luau bani de pe card nu multi dar jenant sa vezi tranzactii care ei (1-2 lei lunar)!
Din aceste motive ofer servere rutorrent (servere torrent) in romania/franta (de la alti provideri) la cele mai mici preturi :
- 150GB (conexiune 1Gbps up/dw ) : 10 Euro/luna (shared romania/dedicat franta)
- 250GB (conexiune 1Gbps up/dw ) : 15 Euro/luna (shared romania/franta)
- 500GB (conexiune 100Mbps up/dw ) : 20 Euro/luna (shared romania/franta)
- 1TB (conexiune 100Mbps up/dw ) : 30 Euro/luna (dedicat franta)
Pentru pachete mai mari contactati !
Metode de plata : paypal , paysafecard, credit card, transfer bancar (sau plata la ghiseu)
 
1. nu stiu ce taxe au pentru ca nu am folosit.
2. fiind firma care aparatine de ovh cred ca este ok si mi se pare ciudat aceste taxe.
3. ti-am editat numele la user. Nu apartii de voxility si nu vreau sa duci lumea in eroare ca ar cumpara vps sau servicii voxility. Iti poti schimba in altceva userul daca doresti dar sa nu aiba legatura cu o firma populara.
4. sper ca acum oferi ceva mai bun decat ofereai pe arenaweb.ro.
 
Loading...
Back
Sus