Vand like-uri facebook

Sunt convins ca si tu vei fi multumit de serviciul oferit Mariuselll. Raspus prompt, cooperare foarte buna deci intr-un cuvant recomand cu mare placere.
Aici voi descrie putin din patania mea. ( pentru cine vrea sa traga concluzia referitor la cei 5/1000)
Am platit celor de la fb 56 lei, 8lei/zi timp de 7 zile, pentru promovare site si m-am ales cu 212 like-uri, iar traficul a fost acelasi.
Serviciul oferit de colegul nostru este unul peste asteptarile mele. RECOMAND cu mare PLACERE.
 
Foarte multumita!Recomand cu mare drag sa apelati la serviciile lui .Like-uri reale si nu din te miri ce tari,se merita pana la ultimul banut!
Incercati,sunt convinsa ca veti fi la fel de multumiti ca si mine.
 
Am apelat si eu la serviciile lui Mariuselll, si ma declar foarte multumit. Recomand tuturor sa apeleze cu incredere, fiindca omul e cinstit si isi face treaba foarte bine. Iar preturile sunt foarte bune si corecte. Totul a decurs asa cum ne-am inteles. Cu siguranta voi mai apela la el in viitorul apropiat :)
 
Am colaborat si eu, recomand seviciul oferit de @Mariuselll
 
Ar fi frumos sa stergi adresa de email din post. Ms fain ;)
ar fi daca as putea, e pm-ul care ti l-am trimis.. am postat aici din greseala...si nu vad nici-un buton edit/delete :( am facut raport la post chiar...dar degeaba
 
Loading...
Back
Sus