Vand PONT Like-uri Facebook, Followeri + Full Suport + Unelte

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Buna Seara. Din cauza numarului mare de comenzi care il am in legatura cu Cumpararea de Like-uri Facebook, in care nu mai reusesc sa fac fata momentan ( sa speram si pe viitor :) ) m-am gandit sa VAND un PONT FULL cum sa poti vine si tu Like-uri Facebook, Followeri ( incep sa prinda foarte bine in ultima vreme ) + Uneltele Necesare + FULL SUPORT din partea mea in care o sa iti explic pas cu pas cum se face pentru a nu te PRINDE FACEBOOK si sa fie OK.
Un Calcul simplu:
Like-uri la 8E/ 1000 = 8 E dintr-o comanda de 1000 de like-uri. Dar daca inmultesti cu 10, 20, 30 de comenzi?
Eu vand pe forum aici la 6E, pentru utilizatorii care au un anumit numar de posturi pentru a ajuta un pic ROFORUM (ca merita ) dar pentru cei care sunt noi 8E/1000 LIKE-uri.
Sau mai pot vine la 50E/bucata :
Like Facebook
Followeri Facebook
Dar la acestea Ofer mult mai putin fata de FULL SUPORT

TIN SA MENTIONEZ : PACHETUL FULL costa 200E si se VINDE UNEI SINGURE PERSOANE ( asta pentru a putea CASTIGA de pe urma SERVICIULUI )
CELELALTE pachete se vand la MAXIM 4 Persoane.

Precizez de acuma ca sa nu fie neintelegeri: NU FAC REFUND LA BANI ( asta pentru a se evita faza cu TEAPA. Nu o sa ofer pachetele si dupa sa zice-ti ca stiu asta eta etc , si pe urma sa profiti de pe urma mea. NU NU Baiete, Fetito nu o sa se intample asta.)
 
Confirm ca functioneaza si stiti cu totii care ati colaborat cu @Mariuselll ca asa este.
Uite un test inceput acum cateva minute.
bfebae79f59a4630b55f491aba001320.png
 
Sincer iti arunci painea de la gura !
Crezi ca daca ii spui unuia secretul,il va pastra doar pentru el ?
Oricum eu nu ma ocup cu likeuri si nu am probleme. ;)
Insa dupa parerea mea nu e bine sa stie si altii ca daca stie unu dupa o zi stie 10 dupa alta zi 100 si dupa se face abuz.
Si dupa ne trezim cu alte restrictii de la facebook.
Si eu stiu multe despre facebook pe care voi nici macar nu stiti ca se poate realiza.
Insa daca asi spune,nu s-ar face abuz ?
 
Ultima editare:
Buna ziua, sunt nou pe acest forum si incerc sa trimit pm utilizatorului Mariusell dar nu reusesc .. ( Ma bate usor technologia ) Daca as putea primi un PM cu datele de contact ale dansului ar fi ideal.
 
Loading...
Back
Sus