Vand Vand site de retete culinare

AlexHD

Active Member
Registered
Full Member
Detalii despre site:
- Inregistrat la hzone in data de 14 februarie 2016 (extensie .net).
- Webhost mai are inca trei luni, pachet de 3GB care costa 2 euro pe luna.
- DA 10 si PA 24, destul de bine zic eu.
- 173 de retete cu peste 200 (unele au chiar si 350+) caractere/reteta.
- Pe unele retete gasiti site si pe prima pagina, iar pe keyword-urile principale se afla destul de bine (o sa vedeti in momentul in care va dau site-ul si sunteti interesat)
- Are advertorial cumparat pe un site cu DA 21 si PA 33 (advertorialul a costat 15 de euro in caz ca va intrebati, asa ca sper sa conteze si advertutorialul care a fost luat pe 24 februarie).
- Tema este editata din punct de vedere pozitiv SEO si s-au rezolvat toate bug-urile.
- Din social media (doar share-uri pe facebook,reddit etc) site-ul atinge 200+ in analitycs pe zi doar cu share-uri (nu spam fiindca asa vor include site-ul ca spam), insa trebuie sa va ocupati destul de mult pe partea social media. Va voi oferi sfaturi dupa cumparare.
- Momentan sunt in jur de 10 vizitatori/zi organici, iar din facebook (din postarile ce au mai ramas pe grupuri) cu aproximatie 20. Site-ul are o valoare destul de mare din cauza articolelor multe, vechimei, numelui bun al domeniului dar si al advertorialului.
- Precizez ca nisa nu este pentru cei care nu au rabdare, ca sa ai succes pe aceasta nisa trebuie sa mai astepti inca 5-6 luni si sa ai macar 400-450 retete ca sa ai o sansa de rankare buna.
Va mai ofer si:
- O pagina de facebook cu 3,6k like-uri (are numele site-ului) si profil facebook de fata cu 2k prieteni de pe care sa dati share.
- Un txt in care se afla multe grupuri de facebook pe care sa dati share-uri (recomandat minim 4 share-uri pe zi). Cui ii place sa dea share este foarte bine, cel putin urasc sa fac asta.

Pentru mai multe detalii adaugati skype-ul dorubuzatu21
 
@AlexHD poti sa ne dai link-ul sa vedem siteul, inainte de a cere alte informatii ?
 
Sper sa nu fie o problema daca a postat anuntul pentru mine, m-a ajutat adica.

Site-ul este retetenoi.net. Il puteti cauta dupa cuvintele retete culinare noi, retete culinare romanesti, retete culinare usoare, retete culinare rapide si chiar si dupa numele retetelor sa vedeti ca este rankat destul de bine.
Ma puteti contacta pe skype la id dorubuzatu21 sau imi dati PM si va raspund (nu am acces).
 
Ultima editare de un moderator:
Apropo... acele retete chiar merg gatite si sunt ok sau sunt scrise la nimereala? sa stiu daca mai vizitez site-ul :))).
 
@AlexHD si @Mutex este interzis sa postati la sectiunea vanzari in numele altui user.
Full Ban 30 zile amundoi si la urmatoarea abatere Ban pe viata.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus