Vand Vanzare backlink

bari70

Active Member
Registered
Full Member
Salut!
Ai nevoie de un backlink de calitate care sa contribuie la autoritatea website-ului tau pe cele mai importante motoare de cautare?(ex: Google,Bing)
Te-ai gandit sa cumperi backlink-uri de la unele site-uri dar nu-ti puteai permite?

Cred ca pot sa te ajut sa maresti autoritatea website-ului tau si sa-l faci mai vizibil pe web printr-un backlink de calitate.
Detin site-ul xtreme-box.ro . Acest site are PR 2, PA 25 si DA 15, iar preturile pentru backlink sunt foarte mici in comparatie cu, calitatea site-ului.

Website-ul este pe nisa de IT&C, incarc continut in limba romana la fiecare 3-4 zile.
Momentan am libere doar 5 backlink-uri pe site. (o sa fac update in timp cu locurile ramase)

Preturile sunt urmatoarele:
1 Luna - 3 Euro
3 Luni - 8 Euro
6 Luni - 15 Euro
12 Luni - 30 Euro

*Preturile sunt fixe.
*Pentru comenzi cu o durata mai mare de 12 luni se fac reduceri semnificative si se poate negocia.
 
Alt site nu ai că PA 25 e extrem de mic și nu mai contează Page Rank, eu am site-ul de 31 PA și de ce să îmi iau reclamă la cineva care are sub domeniu meu...
 
Alt site nu ai că PA 25 e extrem de mic și nu mai contează Page Rank, eu am site-ul de 31 PA și de ce să îmi iau reclamă la cineva care are sub domeniu meu...
Depinde...e extrem de mic comparativ cu unul care are PA 40-50. Daca iei pe cineva cu un site care are PA si Da pana in 15-20 il poate ajuta sa creasca pe termen mediu-lung.

Daca o sa detin website cu PA peste 35, cam cum iti trebuie tie o sa te anunt. :)
 
Loading...
Back
Sus