Verificare Youtube pentru a genera bani. Nebunie curata.

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Are cineva de aici contul youtube verificat pentru a genera bani?
Eu acum am intrat si am vazut ce cere, cred ca sunt nebuni,
youtube verificări.png
Pe langa ID cere si verificare video care dupa 2 luni cica il sterge, cin dracu crede asta.

In acest fel nu voi activa generarea de bani pe youtube, nu se merita.
Mai bine imi fac propria platforma si voi folosi youtube sa trimit trafic, decat sa le dau aceste date.
Aveam pe dailymotion un cont cu generare de bani activat, vad daca inca mai este activ si il voi folosi pe acesta.
Sau chiar twitter din cate stiu nu cere aceste info.
 
Are cineva de aici contul youtube verificat pentru a genera bani?
Eu acum am intrat si am vazut ce cere, cred ca sunt nebuni,
Vezi atașament 37962
Pe langa ID cere si verificare video care dupa 2 luni cica il sterge, cin dracu crede asta.

In acest fel nu voi activa generarea de bani pe youtube, nu se merita.
Mai bine imi fac propria platforma si voi folosi youtube sa trimit trafic, decat sa le dau aceste date.
Aveam pe dailymotion un cont cu generare de bani activat, vad daca inca mai este activ si il voi folosi pe acesta.
Sau chiar twitter din cate stiu nu cere aceste info.
Nu trebuie neapărat să faci verificare video ca să ai funcțiile avansate activate. E de ajuns să ai bifat doar istoricul canalului ca să ai funcțiile avansate activate. Pentru a fi bifat istoricul canalului, trebuie doar să postezi mai mult.

1709981693676.png
 
Pentru monetizare Youtube chiar trebuie sa trimiti copie ID ,verificare adresa prin plic trimis acasa la tine si trebuie sa respecti regulile lor {e ca un contract de munca}, Sa stii ca merita !
 
Loading...
Back
Sus