Oferta Ziar Capital + Carte cadou

J.D

Active Member
Registered
Full Member
Nu stiu cati dintre voi citesc insa va recomand cu toata inima aceasta carte pe care o gasiti pana Luni 19 septembrie la chioscurile de ziare.
Este vorba despre cartea Secretele mintii de milionar de T. Harv Eker.
Daca aveti de gand sa incepe o afacere si nu numai trebuie sa cititi cartea asta. Pretul e de numai 3.9 LEI pentru ziar + carte (deci cartea e chiar gratuita) si le gasiti si la Inmedio, Cora, Auchan, Kaufland etc.
Saptamanal apare cate o noua carte. Printre viitoarele titluri se numara si "Baietii de la Google. Cum gandesc Larry Page si Sergey Brin" sau "Cum sa vinzi un elefant albastru. Afla ce-si doresc cu adevarat consumatorii".
Spor la vanatoare de titluri! Eu am de gand sa strang si sa citesc toata colectia :D
 
Am fost sa-l caut... La chioscurile de ziare au zis ca nu primesc.. In Inmedio au zis ca nu au. M-am chinuit sa caut postarea asta, pe telefon, sa aflu unde il mai pot gasi. N-am stiut ca daca nu esti logat nu beneficiezi de functia "search". Cora nu este in Iasi, a mai ramas Kaufland si Auchan. Si doar am trecut prin Kaufland... Acu' sa mai ies o data...nu prea imi vine....
 
Am fost sa-l caut... La chioscurile de ziare au zis ca nu primesc.. In Inmedio au zis ca nu au. M-am chinuit sa caut postarea asta, pe telefon, sa aflu unde il mai pot gasi. N-am stiut ca daca nu esti logat nu beneficiezi de functia "search". Cora nu este in Iasi, a mai ramas Kaufland si Auchan. Si doar am trecut prin Kaufland... Acu' sa mai ies o data...nu prea imi vine....
Eu am luat din Inmedio astazi numarul despre "Ascensiunea Amazon" iar saptamana trecuta numarul cu Secretele mintii de milionar din Auchan. Incearca la OMV, am un prieten care le-a luat de acolo tot ce aveau pe stoc :D
 
Secretele Mintii de milionar as fi vrut
 
Loading...
Back
Sus