Stiri [Zvon]Julian Assange tradat si inchis la Guantanamo Bay

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Se pare ca Julian Assange a fost tradat de Ambasada Ecuadorului care dupa ce l-a lasat fara net, a fost dat pe mainele americanilor. Conform unor surse neoficiale Julian Assange se afla deaja inchis in Guantanamo Bay unde este interogat si chiar torturat.

Ma intreb oare cum au reusit pana la urma americanii sa-i convinga pe cei din Ecuador sa-l ofere pe Assange.

https://www.reddit.com/r/conspiracy...htradar24com_offline_after_a_redditor_tracks/

Voi ce parere aveti?
 
Ecuadorul este o țară mică, sigur americanii au făcut presiuni
 
sigur americanii au făcut presiuni
Au recunoscut ca acesta a fost motivul pentru care i-a taiat accesul la net. Faza este ca si inainte americanii au facut presiuni dar nu l-au extradat la americani.
 
America este cea mai corupta tara, dar pentru ca are gura mare este considerata cea mai democrata tara. Se baga peste alte tari si sub motive false gen ca ei se lupta cu terorismul distrug acea tara dar de fapt pe ei ii intereseaza petrolul sau aurul acelei tari.
Vecinul meu daca isi bate nevasta eu nu ma bag la ei in curte sa ii spun vecinului ca nu e bine ce face. America de ce se baga peste tot si peste oricine? Cine le da acest drept? Bineinteles, eu daca imi f*t vecina atunci am interes sa ma bag in curtea vecinului. Asa si americanii, daca au interese in alte tari se baga.
Cind fura ministrii de la noi miliarde de euro cind zic ca fac autostrazi si nu le fac cu firme americane, americanii de ce nu se baga?

Si tot asa...multe de zis.
 
Loading...
Back
Sus