arc.io - info - ponturi -plati

Dupa cum vezi suntem si noi in teste, eu unul inca nu am primit nici o plata, nu prea conteaza traficul la gramada, traficul trebuie sa fie mai calitativ si sa indeplineasca unele conditii.

Am impresia ca nu prea conteaza nici numarul de widgeturi deschise.
Mai intai sa imi accepte nu? In cat timp accepta
 
Veniturile si traficul se actualizeaza o data pe zi, live vezi doar numarul de widgeturi active, ca sa vezi ca functioneaza, intri la tine pe site si in maxim 5min ar trebui sa iti apara 1 widget live.
Pai am 60 widgete live/ asta vream sa stiu cum se procedeaza cu veniturile - ms ms fain
 
Metoda pentru cei cu blogger, nu stiu sigur daca va functiona dar poate fi o solutie.
  1. faceti cont pe un site de free hosting care va ofera acces ftp.
  2. instalati wordpress sau puneti un template cu ceva continut media
  3. adaugati site pe arc.io
  4. adaugati fisierul in ftp si widget in sursa la site
  5. incarcati acel site/pagina prin iframe pe site vostru blogger.
Cod:
<iframe src="https://sitetau.com/" style="width:0;height:0;border:0; border:none;"></iframe>

Retineti ca este doar o idee si nu garantez ca va functiona sau veti face bani.
 
Metoda pentru cei cu blogger, nu stiu sigur daca va functiona dar poate fi o solutie.

  1. faceti cont pe un site de free hosting care va ofera acces ftp.
  2. instalati wordpress sau puneti un template cu ceva continut media
  3. adaugati site pe arc.io
  4. adaugati fisierul in ftp si widget in sursa la site
  5. incarcati acel site/pagina prin iframe pe site vostru blogger.
Cod:
<iframe src="https://sitetau.com/" style="width:0;height:0;border:0; border:none;"></iframe>

Retineti ca este doar o idee si nu garantez ca va functiona sau veti face bani.
nu va functiona niciodata asa ceva, intrucat arc functioneaza pe baza de service worker, iar service worker merge inregistrat in browser doar daca intri pe acel site.

 
nu va functiona niciodata asa ceva, intrucat arc functioneaza pe baza de service worker, iar service worker merge inregistrat in browser doar daca intri pe acel site.

A fost o idee. Nu sunt expert in domeniu si iti multumesc pentru info.
La fel iti multumesc si pentru codul postat aici Cum pot adauga popup per video

Cei care doriti sa fie afisat in alta parte, in special cei cu player video este foarte bun codul si functioneaza.
 
nu va functiona niciodata asa ceva, intrucat arc functioneaza pe baza de service worker, iar service worker merge inregistrat in browser doar daca intri pe acel site.

deci daca punem arc intr-un pagina cu jwplyer. iar jwplayer cu iframe il punem pe alt site, nu o sa functioneze?
 
Ciudat. Am testat si am 3 live widgest in panel la arc.io
posibil sa mearga la versiuni de browsere mai vechi(desi ma indoiesc)... dar nu o sa mearga niciodata la ceva din ultimii ani

* am testat acum si nu inregistreaza service workerul daca e prin iframe pe alt site... deci nu prea am nicio explicatie pentru ce zici
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus