Se pare ca poti face Lips Sync destul de usor si gratis , si cu un pic de atentie iese destul de bine, in plus cu ceva atentie poti face o melodie destul de reusita, sper sa va placa.Nu mai zic de faptul ca in cateva ore poti realiza o astfel de scena.

 
Ultima editare:
Desi am terminat de ceva timp EP 10 din desenul meu animat , am lasat sa-l postez mai tarziu deoarece am lucrat intens la scenariul unui film SF.Stiu ca este o miscare foarte mare pentru mine care nu am cunostinte deloc despre aceste lucruri , insa sunt hotarata sa fac acest film , sper sa reusesc. Pana atunci va las cu ep 10 din desenul meu animat , vizionare placuta.

 
Se pare ca pentru a face un film e destul de munca , debea am 30 de minute din el, asa ca pana il termin va mai distrez cu o melodie care apropo o poti face in doar 10 minute :

 
Se pare ca pentru a face un film e destul de munca , debea am 30 de minute din el, asa ca pana il termin va mai distrez cu o melodie care apropo o poti face in doar 10 minute :

Frumos. Ți-am dat Like pe YouTube. Ai toată susținerea mea
 
Sincer nu ma gandeam ca este atat de multa bataie de cap sa faci un trailer , sper sa va placa al meu :


Incerc sa termin si filmul cat mai repede si desi initial am vrut sa fac un film de 90 de minute cred ca la final va avea cel mult 60 de minute.Vizionare placuta.
 
Loading...
Back
Sus