Cum faci video fara drepturi de autor

Samy

Active Member
Registered
Full Member
Cum spune si titlul com modifici un video fara sa primesti drepturi de autor.
Aici ma refer ramane video intial dar nu iti da drepturi de autor pe el
Am vazut la filme la trailere la mai multe chesti ceva de genu ce ar trebui sa modifici la el ca youtube sa t-il considere curat?
Stie careva
 
Nu cred ca ai putea face asta, in special la trailere. Atat timp cat e imaginea lor si o pot demonstra nu prea ai ce face.
Daca iti dau acordul lor sa poti face atunci nu mai ai nici o treaba.
Altfel poate vine o zi in care..... pacat :(
 
Nu cred ca ai putea face asta, in special la trailere. Atat timp cat e imaginea lor si o pot demonstra nu prea ai ce face.
Daca iti dau acordul lor sa poti face atunci nu mai ai nici o treaba.
Altfel poate vine o zi in care..... pacat :(
Exista 2 tipuri de copyright una aia care iti da raport persoana respectiva
Iar a 2 e aia cand iti da youtube adica incarci un video zi iti zice ca e copyright eu vreau sa trec de aia daca stie careva cum
 
Sunt 2 tipuri corect.
Dar si daca faci sa treci de faza cu incarcatul clipului nu inseamna ca esti safe.
Incearca sa schimbi rezolutia video, sunetul, evventual intoarce de la stanga la dreapta clipul ( in oglinda ma refer), mai adauga un logo, imagine si cam gata.
 
Sunt 2 tipuri corect.
Dar si daca faci sa treci de faza cu incarcatul clipului nu inseamna ca esti safe.
Incearca sa schimbi rezolutia video, sunetul, evventual intoarce de la stanga la dreapta clipul ( in oglinda ma refer), mai adauga un logo, imagine si cam gata.
O sa vad daca chear functioneaza ce zici tu sper ca o sa reusesc
Inca ceva cum intorc de la stanga la dreapta clip?
 
Ultima editare:
Sunt 2 tipuri corect.
Dar si daca faci sa treci de faza cu incarcatul clipului nu inseamna ca esti safe.
Incearca sa schimbi rezolutia video, sunetul, evventual intoarce de la stanga la dreapta clipul ( in oglinda ma refer), mai adauga un logo, imagine si cam gata.
sunt clipuri de genul fan made, care contin imagini din diferite surse montate impreuna, alea sunt ok din cate am observat.
 
Loading...
Back
Sus